EPDM ZEMİN KAPLAMA

EPDM ZEMİN KAPLAMA

Epdm zemin kaplama, her tür spor sahası ve antrenman sahaları, çocuk oyun alanları için kullanılabilen aynı zamanda ekonomik de olan bir kaplama sistemidir.  Özellikle elastik yapısı, dayanıklı olması ve kaygan olmaması  nedeniyle  başta spor sahaları olmak üzere pek çok alanda sıklıkla tercih dilen bir zemin kaplamasıdır.

Epdm zemin kaplama; tenis, basketbol, voleybol ve futbol alanlarıyla, atletizm yarışmalarına kadar değişik spor alanarında ve çocuk oyun alanlarında çokca tercih edilen bir zemin kaplamasıdır.

Epdm zemin kaplama, özel finişer makineleri ile 10 mm kalınlığında tek kat olarak ya da  sistem ve şartnameye bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir.

[rev_slider epdm-zemin-kaplama]

 

 Epdm zemin kaplama, aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Her türlü hava şartlarına ve ışığa dayanıklıdır. Epdm zemin kaplamada değişik renk çeşitleri bulunmakla beraber renkleri de uzun süre dayanıklık sağlar. Kötü hava şartlarına karşı da dayanıklıdır.

Zemin kaplamasına mı ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz.

Kalitenin ve güvenin adresi “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama Sistemleri” epdm zemin kaplama imalatı ve uygulaması ile sizlerle.

 Epdm zemin kaplama imalatında kalitenin adresi “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama Sistemleri” bünyesinde çalıştırdığı, alanında uzman çalışanları ve birikimiyle adından sıkça söz ettiriyor.

Sizler de uzun süre kullanabileceğiniz malzeme ve güzenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız, adresiniz “Demirhan Grup Tel Çit Zemin Kaplama Sistemleri” olsun.

EPDM Yüzeyli Tartan Spor Zemin Kaplaması

EPDM yüzeyli tartan Dökme kauçuk malzeme; mevcut betona (hafif pütürlü beton zemin)veya asfalta siyah kauçuk (SBR) 1-3,5mm granül malzeme ile poliüretan bağlayıcı (bainder) malzeme %20 oranında özel mikserde karıștırılıp 8mm kalınlıklta dökülerek finisher makine ile serilir , üzerine yerli EPDM (ethylene propylene diene monomer) 1-3,5mm granül ile poliüretan bağlayıcı malzeme mikserde karıștırılıp eksiksiz 5mm kalınlıkta döküm yapılarak finișher makine ile serilir ve çift katmanlı tartan zemin elde edilir. Yapılan uygulama içinde kullanılan SBR geri dönüșümü tamamlanmıș hurda kauçuk granüllerden , EPDM ise orjinal sanayii ortamında geliștirilmiș saf kauçuktan olușur.Atletizm pistleri ,basketbol ,voleybol, tenis sahaları, yürüme ve koșu parkurları vs. alanlarda kullanılır. Uygulama, kullanım hataları dıșında 5 yıl garanti kapsamındadır.

Sistem Kalınlıkları:

8mm SBR + 5mm EPDM = 13mm TARTAN

Kullanım Yerleri:

_ Kapalı ve açık tenis kortları,

_ Basketbol, voleybol sahaları,

_ Atletizm pistleri ile tüm açık spor saha ve çocuk oyun alanı zeminlerine uygundur.

_ Yürüyüș Yolları, Bisiklet Yolları, Paten Kayma Alanları,


.

[nggallery id=19]

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

5 yorum

 1. mrb ben bizim okulun bahçesine yapmayı düşünüyorum. toplamda 300 m2 bir alan ve zemin parke taşıyla kaplı hemen üstüne yapmak istiyorum olurmu ve m2 fiyatını öğrenebilirmiyim.

 2. 5.50en11.50 boy
  Olan biryerde saha olarak kullanmak istiyoruz
  Uygulama dahil bir fiyat alabilirmiyim lutfen
  Tesekurler

 3. üniversitemiz açık futbol saha kenarı yürüyüş ve koşu yolu tartan zeminkaplaması yaptırılacaktır.Bu işle ilgili m2 yapım fiatını ve yapım teknikşartnamesini aşagıdaki faks adresimize gönderirseniz memnun oluruz.Teşekkürlerfaksno:2410100 selçuk Üniversitesi yapı işleri ve Teknik D.Bşk.Konya

 4. 2500 m2 sbr+eğdm için lütfen fiyat teklifi veriniz…

 5. Merhaba, merdivenlere de uygulanabiliyor mu ?

  Sitemizin mermer merdivenleri tamirat istiyor, kışın çok kaydığı için aklımıza geldi. İyi çalışmalar

 6. yaşlı bir teyzemiz var belediyede görervliyim yardımcı olmak istiyoruz 25 m2 bir alanı var bu tarz bir malzeme ile kapısının önünü güzelleştirme amacaındayız fiatı nedir acaba