ANASAYFA / ZEMİN KAPLAMA / AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA / AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA
AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

Akrilik zemin kaplamaları dünyada yüzlerce basketbol sahalarında, voleybol sahalarında, tenis kortlarında, spor tesislerinde, okullarda, üniversitelerde, kamu ve askeri kuruluşlarda ve ulaşım tesislerinde ayrıca;  depo, atölye, garaj, fabrika, market, dükkân, spor merkezleri, hastane, eğlence merkezlerinde kullanılabilmektedir.

Akrilik zemin kaplama malzemelerinin birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Akrilik zemin kaplamaları yoğun kullanım alanlarında kullanıma dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Yoğun kullanım alanlarına döşenen akrilik zeminlerin yenilenme gereksinimi yoktur.

[rev_slider akrilik-zemin-kaplama]

 

Akrilik zemin yüzeyine ayrıca cila uygulayarak bakım yapmak gereksizdir. Bu sayede akrilik zemin masrafa neden olmaz ve bakımı diğer zeminlere nazaran çok daha kolaydır. Temizliği kolayca yapılabilir. Akrilik zemin kaplama, uygulandığı yüzeye mükemmel bir kimyasal ve mekanik dayanım sağlar. Isıya karşı direncinin yüksek olması nedeni ile garajlar ve endüstriyel zeminler için ideal bir malzemedir. Kullanımı kolaydır. Çabuk kurur. Kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklıdır. Su ve neme karşı dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeye derinlemesine nüfuz eder. Yüzeye yapışma direnci oldukça yüksektir.

Siz de uzun ömürlü akrilik zemin kaplama ihtiyacınız için en doğru adres olan Demirhan Grup’ a gelin.

Sektöründe 35 yıllık deneyimi ve kendi fabrikasında imal ettiği kaliteli ürünleri ile zemin kaplama sistemlerinin aranılan ismi Demirhan Grup, sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Birçok sisteminde olduğu gibi, akrilik zemin imalatı ile de sizlerle olan Demirhan Grup kaliteden vazgeçemeyenlerin adresi olmaya devam ediyor. Demirhan grup, akrilik zemin kaplama imalatında Türkiye’nin lider kuruluşudur.

Estetik:

Akrilik zemin kaplama malzemelerinin birçok farklı renk seçeneği mevcuttur.

Kaymaya neden olmaz.

Kalıcılık:

Akrilik zemin kaplamaları yoğun kullanım alanlarında kullanıma dayanıklı șekilde tasarlanmıștır. Yoğun kullanım alanlarına döșenen akrilik zeminlerin yenilenme gereksinimi yoktur.

Bakımı:

Akrilik zemin yüzeyine ayrıca cila uygulayarak bakım yapmak gereksizdir. Bu sayede akrilik zemin masrafa neden olmaz ve bakımı diğer zeminlere nazaran çok daha kolaydır. Temizliği kolayca yapılabilir.

Kullanım alanları:

Akrilik zemin kaplamaları dünyada yüzlerce basketbol sahalarında, voleybol sahalarında, tenis kortlarında, spor tesislerinde, okullarda, üniversitelerde, kamu ve askeri kurulușlarda ve ulașım tesislerinde kullanılmaktadır.

Çevre Dostu:

Akrilik zemin kaplama ürünleri çevreye zarar vermeyen ürünlerdir.

AKRİLİK ZEMİN

2 Kat Resurfacer Dolgu Özellikli

2 Kat Premix Boya Dolgu Özellikli

1 Kat Premix Konsantre Boya

2 Kat Premix Standart Çizgiler


[nggallery id=18]

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

10 yorum

 1. Halı saha yapım işi maliyet fiyatını aşağı yukarı veremez. ara telefonla orada dalavere ala vere yapacak seni ikna edecek.hangi siteye bakarsan bak aynı denyo tarzını görürsün.işi biliyorlarya. hele bir arasın bize ulaşsın.

 2. 25*45 M =1125M2 BR ALANIN HALI SAHA YAPA MALIYETI NEDIR BI FIYAT VEREBILIRMISINIZ ACIL

 3. Okulumuzun eski basketbol sahasını yenileme çalışması içindeyiz.
  1- Var olan basketbol sahası iptal olmayacak, kırık olan yerler yama olacak. .(14mx28m)
  2- Yama yapıldıktan sonra dolgu üzerine cusion akrilik zemin kaplanacak. (Turuncu- yeşil zemin)
  3- 2 adet tek direk pota dikilecek ( Nizami-Fiber)
  4- 2 adet Fileli voleybol direği alınacak (Metal direk)
  5- Badminton direği alınacak.
  6- Saha çevresine 3 metre yüksekliğinde tel örgü. (panel çit)
  yukarıda bilgiler eşliğinde yaklasık maliyet istiyoruz

 4. hatıl beton üzerine borular uygulanarak 36-18 m tenis kortu ve 30- 18m basketbol sahası çevre tel örgü maliyeti birim metrekare fiatı için acil bilgilendirirseniz sevinirim.

 5. basketbol sahası ve tenis kortu hatıl beton üstü uygulanacak çevre tel örgü ve saha giriş kapısı birim metre kare fiatı nedir.
  36- 18 m tenis kortu ve 30- 18m basketbol sahası çevresi maliyeti hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 6. 36-18 m boyutlarında tenis kortu akrilik kaplama ve çizgilerin uygulanması için fıat ve birim m fiatınızı bana iletirseniz sevinirim.
  30- 18 m basketbol sahası için de lütfen.

 7. iyi günler zemin kaplama metre kare fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

 8. zemin kaplama metre kare fiyatlarını mail adresime gönderirmisiniz

 9. finike cengiz topel orta okulu beden eğitimi öğretmeniyim bahçemize
  40×20 hentbol-tenis
  15×28 basketbo-voleybol
  ölçülerinde asfalt üzeri akrilik kaplama yapmak için proje yapıyorum.bana bu ölçülere göre çok acil fiyat gönderirmisiniz.
  metre kare fiyatınızıda yazarsanız sevinirim. teşekkür ederim.

 10. aydın ilinde platinpark sitesi yönetim kadrosundayız.sitemizin içinde yürüyüş yolları için renkli boya düşündük.nasıl olur.zemin grebeton atılmış halde.olursa nasıl uygulanır.sağlıklı olurmu.bilgi verirseniz.seviniriz.teşekkürler.
  adres:www.platinparksitesi.com