ANASAYFA / PANO SİSTEMLERİ / TRAPEZ SAC UYGULAMA
TRAPEZ SAC UYGULAMA

TRAPEZ SAC UYGULAMA

TRAPEZ SAC UYGULAMA

Trapez sac levhaları, genellikle çatı kaplamalarında ve inşaat alanlarının etrafını güvenli hale getirmek için yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlamıştır.

Trapez sac’ın; çatı ve cephede kolay ve  hızlı montajı, malzemenin hafif olması, şantiye ve depolarda az yer işgal etmesi,  renk ve form çeşitliliği müşteriye seçim imkânı vermesi, geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostu olması, kolay lehim tutması ve ateşe karşı dayanıklı olması gibi özellikleri, tercih edilmesini arttırmıştır. Boyalı trapez sac ve galvaniz trapez sac istenilen her uzunlukta üretilebilmektedir.

[rev_slider trapez-sac-uygulama]

 

Trapez sac yine; çatı ve cephe kaplamaları dışında,  prefabrike yapı imalatında, baraka yapımında silo ve depo inşaatında, duvar ve beton kaplaması olarak dekorasyonda amaçlı da kullanılır.

Cephe Kaplaması Galvaniz Trapez Sac kalınlıkları 0,30mm den başlamaktadır. Çatı kaplama Trapez sac boyları arzu edilen uzunlukta yapılabilmektedir. Uzunluk seçimi yapılırken nakliye kamyon kasa ölçüleri dikkate alınmalıdır. Cephe Kaplaması Boyalı galvaniz trapez saclar sipariş üzerine yapılmaktadır.

Çağımızın en önemli özelliği zamanı yakalayabilmektir. Hızla akıp giden zamana yetişebilmek, hele ki büyük kentlerde oldukça zordur. Zamana uymanın yolu ise yaşamımızı pratikleştirmekten geçmektedir. Her alanda kullanımı kolay, işlerimizi hızlandıracak malzemeler seçeriz.

Günümüzün gelişen alanlarından inşaat alanında sıklıkla kullanılan bir malzeme olan trapez sac, işte bize bu kolaylığı sunmaktadır

Trapez sac uygulamalarında , öncü firmalardan olan Demirhan Grup Çit Sistemleri hizmetinizde.

 

trapez sac uygulama

 


trapez sac uygulama

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

bir yorum

  1. İyi günler, yan yana olan 2 bahçeyi birbirinden ayırmak için bu malzemeden bi bahçe sınırı yapmak istiyorum. 20-30 cm bi duvar var sınır olarak, üzer,nde demir korkuluk olan, oraya monte edilebilir mi acaba bunlar? ne kadar sağlam olurlar? birde fiyatı nedir 1718 metre için?