ANASAYFA / PANEL ÇİT / Panel Çit
Panel Çit

Panel Çit

PANEL ÇİT

Her türlü panel çit ihtiyacınızı “Demirhan Tel Çit Sistemleri” ile karşılayın. Hem güvenliğinizi sağlayın hem de estetik görünümü ile mekânlarınıza şıklık katın.

İlerleyen zamanla birlikte güvenlik ihtiyacı daha üst düzeye çıkmış bulunuyor. Artık şehirlerarası, ülkeler arası sınırlar kalkmış insanlar rahatlıkla istekleri yerlere, istedikleri şeylere erişir hale gelmişlerdir. Ancak ilerleyen zaman, insanların birbirlerine karşı güvenlerinin azalmasına, hatta yok olmasına neden olmuştur. Durum böyle olunca, eskiden olduğu gibi evlerimizin, iş yerlerimizin kapısını açık bırakıp gidemiyoruz. Artık her anlamda güvenlik sistemleri gelişmiş ve bir sektör haline gelmiştir.

Özellikle iş yerleri, evler, yazlık tipi konutlar, okullar, park ve bahçeler için kullanılan güvenlik yöntemi etraflarının çitle çevrilmesidir. Çevrilen çitlerle mekânların dış çevreyle iletişi engellenmiş olmaktadır.

[rev_slider panel-cit]

 

Çevrelenecek mekâna göre birbirinden farklı çitler kullanılmaktadır. Bunlardan biri “panel çittir”. Panel çit;  simetri yapısı itibarıyla tüm yükseklikteki panellerin bir bütün içerisindeki uyumu ve kolay kullanımı dolayısıyla tercih edilen bir güvenlik çitidir. Yine montajının kolay olması, beton zemin ve toprak üzerinde uygulanması, sade ve şık olması, hava şartlarına karşı dayanıklı olması, panel çitin tercih edilme sebeplerindendir.

Panel çit, genellikle dekoratif amaçlı kullanılan, tek panel şeklinde üretilen bir çit çeşididir. Profil sistemi, farklı zeminlerde uygulama imkânı tanır. Panellerin üzeri, özel bir kaplama teknolojisiyle polyester içerikli imal edilir. Panel çit kullanım alanları çoğunlukla ev, site çevresi ve spor sahalarının çevresinde kullanılır.

Single Panel Çit, Canfor Single Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit, Double Panel Çitve Dekosedafor Panel Çit olarak çeşitleri bulunan panel çit için,  zaman kaybetmeden  “Demirhan Tel Çit Sistemleri” ne gelin, istediğiniz mekâna uygun panel çitinizi yaptırın.

Panel çit yaptırmak konusunda kararsız mı kaldınız? Panel çit uygulaması yaptırmadan önce aşağıdaki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz. Firmamız panel çit imalatçısıdır ve şu an itibari ile gerek Türkiye geneline, gerekse birçok ülkeye panel çit satışı gerçekleştirmektedir.

Panel çit, günümüzde gerek güvenlik ve gerekse dekoratif açıdan sıklıkla kullanılan ve her geçen gün uygulama alanı genişleyen çevre çit uygulamasıdır. Panel çiti diğer çitlerden ayıran en temel özellik, uygulama alanların dekoratif anlamda kattığı değerdir.

PANEL ÇİT NASIL UYGULANIR?

Toprak zemin üzerine panel çit uygulaması.

Düz perde duvar üzeri panel çit uygulaması.

Kademeli duvar üzeri panel çit uygulaması.

Taş veya Tuğla duvar üzeri panel çit uygulaması yapılabilir.

PANEL ÇİT ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Aşağıdaki panel çit çeşitlerine tıklayarak, ilgili panel çitle alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1) SİNGLE PANEL ÇİT
2) CANFOR SİNGLE PANEL ÇİT
3)SEDAFOR SİNGLE PANEL ÇİT
4)CANFOR DOUBLE PANEL ÇİT
5)SEDAFOR DOUBLE PANEL ÇİT
6) DOUBLE PANEL ÇİT
7)DEKOSEDAFOR PANEL ÇİT

 PANEL ÇİT ŞARTNAMESİ (ÖRNEKTİR)

 PANEL ÇİT ve SÜRGÜLÜ KAPI TEKNİK ŞARTNAMESİ

1- Panel çit direkleri, direk üst kapakları ve panel bağlantı aparatları beyaz renkte olacaktır.

2- Panel boyutları 250X200cm, kullanılan tel kalınlığı 4,5mm, göz aralıkları 15X5cm olacaktır.

3- Direk boyu en az 250cm, ebadı en az 60X60X1,5mm olacaktır.

4- Direklerin betona gömülecek uc kısımlarında ve 30 cm iç kısmında en az 10mm lik inşaat

demirinden en az 20cm lik çatal mevcut olacaktır.

5- Paneller üzerinde direnci arttırmak amacıyla en az 4 adet V büküm bulunacaktır.

6- Kapılar beyaz renk olacaktır. Kapılarda kullanılacak profil ebadı en az 60X60X1,5mm

olacaktır. Kapılar profil, ray, rulman, tekerlek vb. tüm aksamıyla teslim edilecektir.

200X300cm lik kapının üzerinde ayrıca personel kapısı olacaktır.

7- Tüm metal malzemeler sıcak daldırma galvaniz kaplanacak ve en az 100u kalınlığında

polyester fırın boya ile boyanmış olacaktır.

8- Boya renkleri beyaz RAL9010, kırmızı RAL3020, lacivert RAL5013 olacaktır.

9- 500 m2 panel çit(kırmızı),500 m2 panel çit (lacivert),200 m2 panel çit (beyaz),1 adet

sürgülü kapı(200*300 cm),1 adet sürgülü kapı (200*700 cm) alımıdır.

10-Teslim yeri: Malzemeler teknik şartnameye uygun ve eksiksiz olarak Ahmet Taner Kışlalı

Futbol Tesisine montajı yapılarak teslim edilecektir.

11-Teslim Süresi: Sözleşmenin yürürlüğe girmesinden itibaren 1 (bir) takvim günü içinde işe

başlanarak 15 (on beş) takvim günü içerisinde teknik şartnamede belir
tilen şartlara uygun olarak teslim edilecektir.

panel çit

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

108 yorum

 1. MERHABA.
  ÇANAKKALE MERKEZDE BASKETBOL SAHASI İÇİN 18*24*4 EBATINDA TEL ÖRGÜYE İHTİYACIMIZ VAR.
  PVC KAPLI VE PANEL OLARAK MONTAJ DAHİL FİYAT VEREBİLİRMİSİNİZ.
  KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR.

 2. Slm 2750 m2 gurecide bi yerim var etrafini cevirmek istiyorum saglam ve en uygun nasil bisey onerirsiniz siz yaparsaniz maliyet ne olur veya sade direk ve tel giatlari ne olur 2750 m2 icin

 3. 150/150 yeşil panel çit varmı?Varsa 27 metre uzunluğunda fiyatı ne kadar tutar

 4. 200 metre taş duvar uzerıne 200 METRE ayrıca 2 adet manuel kapı sedafor single yaptırmak istiyorum.

  YER:BURSA/ORHANGAZI/YENİSÖLÖZ MAH.

 5. Apartmanımızın çevresindeki 180 m uzunluğundaki duvar üzerine 75 – 80 cm yüksekliğinde panel çit yaptırmak istiyoruz. malzeme ve işçilik maliyetlerinin bildirilmesini rica ederim.
  Ayrıca, uzunluğu 2.5 metre, yüksekliği 75 cm olan bir adet kafes panelin, direği ve civata-somun gibi montaj malzemeleriyle birlikte fiyatı nedir?l

 6. İrtibat telefonunuz ve katalogunuzu E-posta olarak almak istiyorum.

 7. Evin etrafında 3taraftan toplamda 150mt tek çektirmek istiyorum bekadan fiyatı netutar yaptırmak istiyorum

 8. Kocaeli gölcük ilçesindeki evimin bahçe duvar uzunluk toplamı 100 m dir. Bu duvar için panel çit ve direk gerekir. bu işi en yakın nerede yaptırabilirim .Siz montaj dahil kaça yaparsınız.Çok acil bilgi verirseniz memnun olurum .Hayırlı müşteriler diliyorum.

 9. sadece panel çitlerin ve yeşil görünümlü çitlerin adet fiyatını belirtirseniz sevinirim.teşekkürler

 10. MERSİN/SİLİFKE/Atakent’teki sitemize 60 metre civarında panel çit gerekmektedir.En yakın nereden temin edebilirim. Ayrıca fiyatları konusunda bilgi verebilirmisiniz.

 11. Merhaba kandıra da 1600 m tarlamız var burayı panel çit yaptırmak istiyoruz fiyat hakkında bilgi verirmisiniz araazinin ölcüleri derinlik 54 _ eni 30 mt ön tarafını duvar.örcez yapılacak. Yer toplam 134 mt zemin düz ve topraktır panel çit 1.50 yüksekliğinde olacak

 12. slm ben belsın tınaztepe kume evler lale ap yonetım baskanıyım bına etrafını cıft yaptırma ıstıyoruz bınamızı kesıf ıcın ekıpma bılırkısı varsa gondere bılırsenız menmun oluruz fıyat konusunu teklıfınızı degerlendırmek ısderız adres tınaztepe mah beyazsehır kume evler lale ap 3025 cad no.105 belsın melıkgazı kayserı

 13. 8000 m2 lik çiftliğimin etrafını kapatmak istiyorum, 50 cm briket duvar üzerine yapılacak panel çitin işçilikli maliyeti ne kadar olur ?

 14. selam Zonguldak ereğli ilçesine bağlı e.sofular köyü köy meydanına( cami avlusu)82 metre boyunda 1,25 yüksekliğinde çesan çitle çevirmek istiyoruz montaj dahil fiyat vermeniz mümkünmü ücret iş bitimi nakit bilgi verirseniz sevinirim acil lütfen..hayırlı işler

 15. 280 m kara taş bahçe duvarı üzerine 120 cm yükseklikte panel çit yaptırmak istiyoruz.fiyat verir misiniz?herşey dahil fiyat verin ödeme koşullarını da belirtin.

 16. BAHÇE DUVARIMIN ÜZERİNE 1000mm YÜKSEKLİKTE YAKLAŞIK 50m UZUNLUĞUNDA PANEL ÇİT YAPMAK İSTİYORUM.TÜM MALZEMELERİ İLE EDREMİTE MONTAJ HARİÇ NE KADAR MALİYET OLDUĞUNU BELİRTİR VE PANEL VE DİREK SAYILARI İLE İLGİLİDE BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. ACELE YANITLARSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR.

 17. Merhabalar.Bana 1m yüksekliğinde 15m panel çit (duvar üstü) lazım. 9 adet de direk. Fiyat ne olur. Teşekkürler, hayırlı işler…

 18. 200*250 CM PANEL ÇİT’İN METRE KARE FİYATINI ÖĞRENMEK İSTİYORDUM? KISA SÜREDE GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM. TEKNİK ÖZELLİKLERLE BİRLİKTE.

 19. Çevresi yaklaşık 300 metre olan bahçenin etrafını kapattırmak istiyorum.Beton direk, toprak zemine, tel seçenekleri farklı alternatifler(dikenli,jiletli vs) olabilir. yükseklik 120 ile 150 cm arası. İki adet kapı birisi büyük(3-3,5 metre) diğeri küçük personel kapısı olmak üzere.
  yapılacak yer çankırıda .(ankaraya 100 km) fiyat verirseniz sevinirim

 20. İdris YILDIRIM

  Düz bir arazi üzerinde yer alan evimin etrafına panel çit yaptırmak istiyorum. Çevre uzunluğu yaklaşık 260 metre, beton zemin üzerine 200*250 cm’lik panel çit, 60×60 cm lik boru direklerle ve giriş kapısı sürgülü(200*300 cm) ve personel kapısı(200*70 cm) anahtar teslim yaptırırsam, maliyeti ne olur.
  Teklifinizi bekliyorum, saygılarımla.

 21. eni 3m boyu 4m yuksekligi 2m ayrica kapisi olan ustude tel cit ile kapali kopek kafesi almak istiyorum fiyatini ogrenebilirsem cok sevinirim ayrica kucukcekmeceye nakliyesi nasil olur simdiden tesekkurler

 22. 8 mt. panel çit için gerekli ücret nekadardır, kargo ücreti bize mi aittir ? Bilgi alabilirmiyiz.Teşekkür ederim.

 23. 4 ayrı ürün için fiyat vermenizi istiyorum.
  4 köşeli 375 m.uzunluğunda bir yer için 120 cm. yüksekliğinde 5*15 cm. göz aralıklı, termoplastik kaplamalı/fırın boyalı, panel çit almayı düşünüyorum.
  a) 6 mm. tel ve 60*60’lık profil,
  b) 5 mm. tel ve 60*60’lık profil,
  c) 4,5 mm.tel ve 60*60’lık profil,
  d) 4,5 mm. tel ve 50*50’lik profil,
  Kullanılması halinde uygulayacağınız m2 birim fiyatı ne kadar olur, ne kadar sürede teslim edilir, nakliyesi dahil/hariç, montajlı ve montajsız olarak fiyat verebilirmisiniz.

 24. 3 blokluk sitemizin çevresine 260 metre paslanmayan çitten yaptırmak istiyoruz.bize acil olarak toplam fiyatını bildirirmisiniz

 25. Merhaba..Okulumuzun etrafına 280 m panel 3d çit çekmek istiyoruz..Montajı size ait ve montajı bize ait ayrı ayrı fiyat almam mümkün mü? Yüksekliği 150 cm veya 200 cm olacak..Teşekkür ederim

 26. evimin diş çevresini 150×250 panel çit yaptıracam toplam üzünlük 35 mt 14 adet direk ve diğer mağzemeler toplam tutari ve kredi kartina kaç taksit yapıyorsunuz fatura istemiyorum işçilık bana ait fiyat verebilirseniz çok memnun olurum kocaeli merkezde oturuyorum iyi çalişmalar

 27. ıyı gunler bana 17m kadar dekoratip panel çit lazım montajı bızze ait fiyatı nedır acaba

 28. Evimizin etrafına yaklaşık 150 metre panel çit çevirmek istiyorum panel çitin en- boy ölçüleri ve bunların metre-birim maliyetleri hakkında bilgi almak istiyorum ayrıca mardinde veya mardine en yakın bayınız nerde vardır bilgililendirirseniz?

 29. 45 mt duvar üstü tel yapmak istiyoruz..yüksekliği 120 cm olacak bize maliyeti ne olur

 30. İnşaatına başlayacağımız Evimizin etrafında yaklaşık 100 metre panel çit çevirmek istiyorum. Panel çitin En-Boy ölçüleri ve bunların metre-birim maliyetleri hakkında bilgi almak istiyorum. Ayrıca Zonguldakta bayiniz varmı?

 31. yaklaşık 250 m2 bahçe kenarı panel çit uygulaması kaç liraya gelir?

 32. iyi çalışmalar,

  621m2 arsamız var etrafını panel çit ile çevirmek istiyoruz maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

  Teşekkürler…

 33. Okulumuzun mevcut ön bahçe duvarının üzerine 150 cm yüksekliğinde panel çit yapmak istiyoruz.yaklaşık olarak 50 metre uzunluğunda olan bu duvar üzerine çit maliyeti ne kadar olabilir.Bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler..Hayırlı işler

 34. İyi çalışmalar;

  60*cm yüksekliğinde 40 m uzunluğunda panel çiti Trabzon’a kargo ile göndermeniz mümkün olur mu? fiatı ne olur? Verdiğimiz adrese teslim edilecek şekilde ….

 35. 60 metre duvar üzeri 3d panel çit nekadr yükseklik uygun olur,kaç dikme ve hangi çapta idealdir (duvar babaları arası mesafe yaklaşık 8 m.), yaklaşık maliyeti ne kadardır.selam ve saygılar

 36. Konya ereğlide oturduğumuz site için 380 metre uzunluğunda 80cm yüksekliğinde panel cit ile yeşil alanı cevirmek istiyoruz çitler kaldırım taşlarının üzerine direk monte edilebilir. Bize fiyat ve tavsiyeniz olursa seviniriz.

 37. Merhaba, 456 m2’lik arsamızın çevresini çevirmek istiyoruz.yerden yüksekliği 1.50 cm ile 1.65 cm arası bir çit yaptırmak istiyoruz. Buna göre nasıl bir çit kullanmalıyız ve fiyatı ne kadar olur.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

 38. Merhaba,594m2lik arsada dublex evim var.Etrafını çevirmek istiyorum.Çit kenarına sarmaşık dikmeyi düşünüyorum.Sarmaşığı taşıyacak,göze hoş görünen nasıl bir çit olmalı,yardımcı olur musunuz?Burdur/Gölhisar’dan arıyorum.şehir dışında çit yapıyor musunuz,yaparsanız bana maliyeti ne kadar olur?Şimdiden teşekkürler.

 39. kadir yeniköy

  slm 1 mt yüksekliğindeki panel çit’in mt fiyatı nedir saygılar

 40. Laboratuvarda 4mx4m lik bir koruma alanı için (makine çalışırken) panel çit (en ince tel ve göz aralığı fazla 75 cm yükseklik) kullanmak istiyoruz. Fiyat verir misiniz ?

 41. 135 metre 1.5 yükseklik panel cit 70 tane direk ve baglanti icin ne gerekiyorsa fiyatini cikarirsaniz sevinirim ödeme pesin tesekürler

 42. 135 metre 1.50 yukseklik panel cit 70 tane direk ayrica baglanti icin gerekli olan ne varsa fiyatini yaparsaniz sevinirim ödeme pesin yapilir tesekürler

 43. 200m.beton duvar üstüne panel[80*2500]tipi tel çiti yaptırmak istiyoruz.Bu mesafeye ara ara üç adet kapı yapılacak.MALİYETİ NAKLİYE DAHİL ne kadar olduğunu bildirirseniz memnun olurum.selamlar.

 44. yeşil renkli panel çit fiyatlarını öğrenmek istiyorum,

 45. bahce cevresi yaklasik 40 m.dir.yüksekligi 100cm 5×15 panel cit ile cevirmek istiyorum lütfen hersey dahil yaklasik bir fiyat verirseniz memnun olurum.saygilarimla

 46. Merhaba okulumuza panel çit yaptırmrk istiyoruz. 80 metre uzunluğunda ağaç diktiğimiz bir alanı kapatmayı düşünüyoruz.Fiyat verirseniz sevinirim.

 47. binamızın yan tarafına panel çit yaptırmak istiyoruz.yaklaşık 40 metre,boyuda 1.20 civarı olabilir .nasıl yardımcı olabilirsiniz?teşekkürler…

 48. benım bahceme kaplamak ıstıorum 10 m uzunluk cıvarında ne kadar mal olur fıyat verırmsıınız

 49. Werson fencing system supply Chain Link Fencing,Temporary Fencing,Field Fencing,Chain Link Fence Parts,Wire Mesh Fence,Chicken Wire,Palisade Fencing,Weldmesh Fencing,Paladin Fencing,Double Wire Fence,Welded Mesh Panel,Reinforcing Steel Mesh,358 Security Fencing,3510 Security Fencing,Euro Fence,etc.
  http://www.weldmeshfence.com
  E-mail:sales@weldmeshfence.com

 50. dekoratif panel çit yapılması 150*250 71 m2

  acil fitat

 51. Selamlar.
  Apartmanımızın giriş kısmını ve garaj kapısını bu malzeme ile kapatmak istiyoruz.Apartman girişimiz 5 metre ve bunun içerisinde panel menteşeli bir kapı olacak.Garaj girişimiz iki duvar arasından olacığı için iki bölmeli olmak zorunda ve motorlu olarak düşünüyoruz.Kaba taslak bize bu malzemenizin fiyatını ve eğer böyle bir işi yapabiliyorsanız maliyetini çıkarabilirseniz sevinirim.Çünkü bende bu konuda apartman sakinlerini bilgilendireceğim.Saygılar…

 52. s.a.
  ben 110 metre çevresi oılan bahçeye dikenli tel çekmek istiyorum. dikenli telin fiyatını ve 2 metre yüksekliğindeki profil boyalı direk fiyatını öğrenmek istiyorum. ayrıca 3 metre uzunluğunda kapı fiyatını. iyi günler.

 53. ilhami özgören

  Evimin etrafına panel çit yaptırmak istiyorum. Duvar üstüne monte olacak şekilde. Tahmini 100 veya 120 metre boyunda ve yüksekliği de 1,5 metre veya 2 metre olmalı. Montaj dahil fiyat verirseniz ve ödeme şeklini belirtirseniz memnun olurum. Beton işi bize aittir.
  Bolu merkezde ikamet ediyorum. Bütçemi ayarlama açısından çok iyi olacak.

 54. Yaklaşık 700 metre uzunluğundaki bir alanı panelçitle kapatmak istiyoruz. (Afyonkarahisar 2.Etap TOKİ konutları Yönetimi)
  Yüksekliği 1 Metre olan çitin fiyatı nedir?
  1 Metre yüksekliğindeki direğin fiyatı nedir?
  Bu direkler için kullanılacak kapağın fiyatı nedir?
  Panelçiti direğe tutturacak parçanın (adını bilmiyorum) fiyatı nedir?

  Ayrıca;
  Yükseklik: 1,45
  Uzunluk : 2,45 panelçitlerin yukarda sorduğumuz fiyatları nelerdir.

  Sipariş verirsek ulaşım adresimize göre fiyat ne olacaktır.
  Ödeme peşin yapılacaktır.
  Fiyatlar “adet” üzerinden verilirse bizim için daha anlaşılır olacaktır.

 55. Merhabalar;
  Binamızın etrafını panel çit yaptırmak istiyoruz yerinde tesbit ve fiyat teklifi rica ediyorum.
  iyi çalışmalar

 56. 150metre duvar üstüne telçit yaptırmak istiyorum fiat verirmisiniz ACİL

 57. yaklaşık 400 metre uzunluğunda 160 cm yüksekliğinde beton direkli çit yaptırmak istiyoruz maliyetini bildirirseniz memnun olurum.

 58. Iti gunler biz sirkete (turkmenistan) tel orgu istiyoruz ama plastik kaplama olacak. acaba nerden bulabilirim

 59. 1000 mt.panel çit 1 m.yükseklik 150*50mm göz aralıklı maliyeti nedir teşekkür

 60. ensar akıncı

  merhaba,
  yukarıda verdiğim özelliklerde 450 mtül çevrilecek

 61. merhabalar,
  100 metre bahçe duvarımın üstüne 150 cm çit uygulatmak istiyorum. montaj dahil fiyat verir misiniz.

 62. Merhaba, 120 metre çevresi olan arsamıza panel çit yaptırmak istiyoruz. Bir adet kapısı olacak. 1.50 ve 2 metre yüksekliğinde olmak üzere montaj vs herşey dahil 2 teklif verebilirmisiniz?

 63. Cevresi 850 metre olan site alanini duvar ustune 120cm yukseklikli ve ust kismi jilet telli olacak sekilde panel cit ile kapatmak istiyoruz. Fiyat bilgisini montaj dahil ve haric olarak ogrenebilir miyim?

 64. deniz ergin yanık

  Merhaba, çevresi 120 mt olan bahçem için panel çit fiyatı ne kadardır?Teşekkürler

 65. 100 m uzunluğunda alanı bahçe çiti ile kapatmak istiyoruz.

  gerekli malzemelerin sevkiyat dahil ayrıntılı fiyat listesini
  istiyoruz.

  teşekkür ederiz

 66. haluk özyılmaz

  2500 merte kare arsamın çevresini 2 metre lık panal tel ile çevirmek istiyorum fiyatı konusunda bana bilgi verirseniz sevinirim. selamlar

 67. yılmaz taşkıran

  çevresi 80 m olan baçemizi tel ile çevirmek istiyoruz.

  2 m yükseklik 2,5 mm 5×5 cm bahçe teli

  2,5 m yüksekliğinde 50×50 5 mm den 40 adet direk lazım

  bu liste bana kaça mal olur.

  ayrıca karabüke nakliye yapabilirmisiniz.?

  saygılar.

 68. KÖPEK BAHÇEDEKİ ÇİÇEKLERİMİZİ KIRIYOR DİYE ÇİT YAPTIRMAK İSTIYORUZ 35 40 merte tahtadan ve boyutu buyksek olsun ıstıyoruz.fıyat konusunda bılgılendırırsenız memlun oluurm.iyi akşamlar..

 69. 35 METRELIK YUKSEK CIT ISTIYORUM TAHTA MALIYETI NE OLUR.BILGI VERIRSNIZ SEVINIRIM.SAGOLUN..

 70. 130 mtül 1m yükseklikteolan dekoratif Göz aralığına ( 5x 15 Tel Kalınlığı ( 4,5 mm)

  olan malzemenizden lazım olup fiyat araştırıyorum montaj haric fiyat teklifinizi email adresime yollarsanız şimdiden tşk iyi çalışmalar

 71. selam apartman öönündeki bahça alanı için yaklaşık 100 metre panel çit düşünüyorum bana maliyet konusunda bilgi verirmisiniz teşekkürler

 72. Yurt dışındaki bir proje kapsamında, bir adet tenis kortu yapılacaktır. bir tenis kortu yapımı için, aydınlatma dahil komple fiyat verirmisiniz.

 73. merhabalar 60 metre civarı gümüldürde evimizin etrafını çevirmek istiyoruz tabiki geçicibirşey olucak fiyat almak istiyorum en uygunu nedir çiti yapmamızın nedeni köpeğimiz için evin etrafında gezinsin dışarı çıkmasın

 74. merhaba 550m2 arsam için panel çit yaptırmak istiyorum.fiyatını öğrenebilirmiyim.teşekkürler

 75. merhaba. 30 metre panel çit 1 m. veya 80 cm.yüksekliğinde ne kadara mal oluyor öğrenebilirmiyim.

 76. merhaba 3 dönüm bahçe için standart panel çit fiyatını öğrenebilirmiyim.teşekkürler

 77. İyi Günler;
  evimin 30-35 metrelik tarafına panel çit yaptırmak istiyorum. yüksekliğinin max düzeyde olması gerekmektedir.Ayrıca çitlenecek alan toprak ve eğimlidir. Ne şekilde yapabiliriz beton üzerine yapılması art mıdır? Fiyatınız beton ve betonsuz olarak ne kadar olabilir? Pnel çitin metrekare fiyatı nedir?
  Saygılarımla

 78. 132 m2 bahçemi panel çit ile çevirmek istiyorum fiyat alabililirmiyim

 79. Ankara’da 1000 metre kareden 20 adet kadar Hobi Bahçesinin sınırlarını Fens Teli, Kafes Tel veya Panel Tel (galvanizli)’den fiatı uygun olanından çevirmek istiyoruz.
  Herbir malzemenin tel klılığı, kafes araları ölçütleri ile diğer ebad vs. özelliklerine göre ankara teslimi fiatınızı ve de şartlarınızı. rica ederim. başarılar

 80. Ilhan S. GOREN

  Merhaba, Kazakistan’in Karaganda kentinde ulkemizin onemli sanayi kuruluslarindan birinin insaatinin yuklenicisiyiz. Tesisin prestij alani olan on cephenin yol sinirlarinda panel cit kullanabiliriz dusuncesindeyiz. Toplam 326 mt uzunlugundaki cephede uygulayacagimiz, betonarme parapet duvarin (h:50cm) uzerine direklerini monte ederek telli panel sinir duvarimizi olusturmak istiyoruz. Parapet duvar ile birlikte 3 mt yukseklige ulasmak istiyoruz. Tercih edecegimiz renk kodu, RAL 5014 tur. Bu ozelliklere dayali fiyat, tarafimizdan yapilacak teknik uygulama ve yurtdisi nakliye bilgisini olabildigince cabuk bildirmenizi rica ederim. Sayilarimla

 81. Sapanca balkaya köyü toprak köy yolu yanı hafif meyilli 670 m kare en 18 metre duvar üstü anahtar teslim 2 kanatlı kapı dahil 1.50 PANELÇİT maliyeti nedir. kapı çit ayrı ayrı duvarı ben yapıcam

  İyi çalışmalar

 82. 8000m2 bahçemi çevirmek istiyorum telefonumu araya bilirmisiniz en kısa zamanda

 83. 6000m2 arsam var etrafını cevırmek ısdıyorum uygun bır sekılde panel cıtmıdır ne hosuma gıttı bana acıl cevep versenız sevınırım cunku ıkı gune kader gıdıyorum dıregı cıtı ortalama neye malolur uc asagı bes yukarı soyleyın kendımı ayarlayıp bırısıne verıp gıdecegım yapın dıye tabıkı verdıgınız fıyatı kaldıra bılırsem tesekur

 84. hüseyin gökçe

  site çevremiz yaklaşık 1200 metre beton duvar üzerine panel çit yapmak istiyoruz lütfen teklif gönderirmisiniz teşekkürler iyi çalışmalar

 85. Merhaba, yaklaşık 20,30 metrelik bir alan için panel çit düşünüyoruz maliyeti konusunda bilgi verebilirmisiniz

 86. Sayın firma yetkilisi,yaklaşık 33 metre 1.5 metre yüksekliğinde panel çit fiyatı [montaj ve altına atılacak beton] dahil, rakamın mail adresime gönderilmesini rica ediyorum.

 87. YAKLAŞIK 300 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUM.DİREK VE MONTAJ ELEMANLARININ DA FİYATLARINI GÖRMEK İSTİYORUM.
  NOT: FİYATLARNIZI MONTAJLI VE MONTAJSIZ OLARAK VERMENİZ, PANEL YÜKSEKLİĞİ 150CM.ve 180CM OLARAK İKİ AYRI TİPTE.EĞER MÜMKÜNSE BÜTÜN ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTESİNİ DE RİCA EDİYORUM.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.
  SAYGILARIMLA

 88. Merhaba,

  evimin etrafina yaklasik 300 metre uzunlugunda ve 2 metre boyunda panel cit yaptirmak istiyorum lutfen fiyat verebilirmisiniz.

  saygilar

 89. Yaklaşık olarak 15 metrelik bir yere beton üstüne panel çit yapmak istiyorum maliyeti hakkında bilgi alabilirmiyim lütfen.

  İyi calışmalar

 90. YAKLAŞIK 700 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUZ. NOT: FİYATLARNIZI MONTAJLI VE MONTAJSIZ OLARAK VERMENİZ, PANEL YÜKSEKLİĞİ 120CM. ARAYA 8 ADET KAPI KONULACAK.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.

 91. Aydın Ersoy Y.Mimar

  122 metre boyunda betonarme duvar üzerine 1.20 yüksekliği olan
  çitin yaklaşık maliyeti ne olur.(Panel Çit’in)
  (montaj dahil)

 92. hüseyin demirtaş

  Biz apartman bahçemizi panel çit ile çevirmek istiyoruz 50m uzunluğunda 1m yükseklikte bize kaç liraya maal olur biz Ankara dayız bayiniz varmı Ankarada

 93. Merhaba,
  150×250 pvc kaplı panel çit fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim. Göndrebileceğiniz minimum panel sayısı ne kadardır. Teşekkürler.

 94. hayrettin ergün

  yaklaşık 80 metre uzunluğunda 1 metre yüksekliğinde panel çit almak istiyorum. ne kdar maliyeti olur + taşıma ücreti ist.sarıyerde
  montajı bana ait olucak…………

 95. hayrettin ergün

  yaklaşık 80 metre uzunluğunda 1 metre yüksekliğinde panel çit almak istiyorum. ne kdar maliyeti olur + taşıma ücreti ist.sarıyerde
  montajı bana ait olucak…………

 96. 40 metre panel cit montaji ve kurulumu dahil ihtiyacimiz var. Boy ve modele gore fiyat iletmenizi rica ederiz

 97. YAKLAŞIK 500 METRE BİR ALANI PANEL ÇİT İLE KAPLAMAK İSTİYORUZ MALİYETİ İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İSTİYORUZ. NOT: FİYATLAR MONTAJLI VE MONTAJSIZ OLARAK DEĞİŞİYORMU BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİZ.

 98. GEREKLİ PANEL ÇİT VE KAPILARA AİT BİLGİLER MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 99. istemişolduğunuz halı saha için tel örgü fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 100. Erkan Yalçın

  PANEL ÇİT FİATLARIMIZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 101. panel çit fiatımız mail adresinize gönderilmiştir.

 102. yigit demirhan

  PANEL ÇİT İTİYACINIZA AİT TEKLİFİMİZ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.
  SAYGILARIMIZLA

 103. MAİL ADRESİNİZDEN PANEL ÇİTE AİT OLAN GEREKLİ BİLGİLER SİZE İLETİLMİŞTİR.
  SAYGILARIMIZLA

 104. İstediğiniz halı sahaya ait malzeme fiyat bilgileri mail adresinize gönderilmiştir. Teşekkür ederiz.

 105. mail aderisinize gönderilmiştir.

 106. iletişim bilgilerinizi yazarsanız bize gerekli bilgileri iletiriz. tşk.

 107. merhabalar. okulumuzun etrafını panel çit ile çevirmek istiyoruz. yaklaşık 200 m panel çit lazım. fiyat hakkında bilglendirirseniz sevinirim.toplam maliyetini e postama gönderirseniz iyi olur. iyi günler kolay gelsin

 108. Merhaba, yaklaşık 20,30 metrelik bir alan için panel çit düşünüyoruz maliyeti konusunda bilgi verebilirmisiniz.

  Teşekkürler