ANASAYFA / BAHÇE TELİ / Pvc Kaplı Tel
Pvc Kaplı Tel

Pvc Kaplı Tel

 

PVC TEL

PVC tel; geri dönüşüme uygun bir malzemedir. Güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çatlamazlar ve renklerinde solma olmaz. Yanmazlar ve yıkanabilirler. Estetik bir görünüme sahiptir. PVC telin en önemli özelliği ise ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu özellikleri, PVC telin çok tercih edilen bir tel olmasını sağlamıştır.  Pvc tel 0,5 metreden 6 metreye kadar istenilen ölçüde tek parça olarak üretilebilmektedir.

 PVC teller, yumuşak yapılıdır ve piyasada sıklıkla tercih edilen rengi yeşildir. Ancak istenilen değişik renklerde de imalatı yapılmaktadır. Genellikle, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm  sıcak daldırma galvanizli tel üzerine 1mm renkli pvc granül kaplanarak imal edilir ve uygulaması yapılır.

[rev_slider pvc-kapli-tel-]

 

PVC tel denince akla “Demirhan Grup Çit Sistemleri” gelir. Yıllardır, alanında yaptığı başarılı işlerle adını duyuran Demirhan Grup, PVC telde de kalitenin adresi.

Şehirler oldukça kalabalık. Bu kalabalık insanların yaşamlarını zorlaştırıyor. Kalabalık arttıkça insanların çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalmaları da olasıdır. İlerleyen zamanla beraber insanların güvenlik ihtiyacı artmıştır. Artık mekânların alanları çeşitli malzemelerle çevrilmektedir.

PVC tel de bu işlemler için kullanılan bir malzemedir. Özellikle park ve bahçelerin, spor alanlarının çevresi için sıklıkla kullanılan bir çeşit teldir. PVC teller çevre güvenliği ve çit sistemleri için aranılan bir malzemedir. Özel güvenlik bölgelerinde, spor alanlarında, park ve bahçe çevrelerinde ve çeşitli endüstriyel işlerde kullanılmaktadır.

Demirhan Grup’ a gelin güvenilir, müşteri memnuiyeti odaklı bir hizmet yaşayın.

Pvc kaplı tellerin kullanım alanı oldukça geniştir. Pvc kaplı tellerin tercih edilmesinde en büyük neden korozyona karşı dayanıklı olmasıdır. Sıcak daldırma galvaniz tellerin dışında kaplıdır. Yumuşak ve genellikle yeşil renktedirler. UV ışınlarına ve ani sıcaklık değişimine karşı dayanıklıdır.

 

pvc kaplı tel

 

pvc-tel

[nggallery id=4] pvc kaplı tel

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

20 yorum

 1. merhaba yukseklik 6m uzunluk 50m pvc kapli orgu tel fiyati verebilirmisiniz

 2. merhaba h:6m uzunluk 50m pvc kapli orgu tel fiyati verebilir misiniz

 3. Yüksekliği 3 ve 5 m. olan örgü tel çit fiatlarınız nedir? Direkler dahil mt fiatı verebilirseniz sevinirim. Metraj yaklaşık 500 mt.
  İyi çalışmalar

 4. Urla Berk sitesi-bin evler de bahçe için 20 m panel çit yaptırmak istiyorum.1.20 m yükseklik,sıcak daldırmalı PVC kaplaması ile 3.5 mm civarı tel kalınlığı ve monte edileceği duvara sıfır aralıklı olmasını istiyoruz.En kısa yapabileceğiniz süre ve fiyatını vermenizi rica ederiz.Telefon 2324631764 Koray İlter

 5. Münip tabakoğlu

  iyi günler, okulumuzun 20 metrelik kısmını boru direkli tel örgü ile kapatmak istiyoruz. 20 metre uzunluğunda 4 metre yüksekliğinde olacak.oyun alanının kenarına yapacaz. işçiliği burdan yaptırabiliriz. tel ve direk fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

 6. Merhaba,

  Tarla çevresini kapatmak için 240 m uzunluk x en az 2 m yükseklikte, beton direkli ve 1 giriş kapısı olacak şekilde bir fiyat alabilir miyim ltf.

  Montaj yapıyor musunuz?
  Sadece ürün ne tutuyor?
  Teslim yeri Mersin – Erdemli

  Teşekkürler,

 7. 1.2 metre yüksekliğinde,50 m uzunluğunda ve göz ölçüleri 70/70/3.5 mm olan pvc kaplı telin İçmeler/ Urla /İzmir adresine teslim fiyatını bilmek istiyorum. Ayrıca telle birlikte demir( yine pvc kaplı ) veya beton direk de isteyebilirim .

 8. 1 metre yüksekliğinde 2.7 kalınlığında ve 5×5 göz aralığında ve 20 metre uzunluğunda pvc kaplı fens tel fiyatı ne kadardır.TŞK ederim

 9. 14 meter boy yukseklık 1,5 metere kare direkler yeşil renk fiyat

 10. SN YETKİLİ,
  1.5 m ve 2 m. yüksekliğindeki PVC kaplı fens teli metre fiyatlarınız nedir;uygulamayı çapı 50 mm olan galvanizli su borusu ile monte etmek istiyorum nekadar aralıkla yapmalıyım.bahçemin çevresi yaklaşık 350 metre bana maliyeti ne olur.iyi günler dilerim.

 11. iyi günler sayın yetkili 1,50 cm yüksekliğinde 5×5 mm 100 m uzunluğunda pwc kaplı fens telli fiyatını verebilirmisiniz ayrıca ürün kargo ile gönderiliyormu ilginize şimdi den teşekürler …!

 12. 45 mt. uzunluğunda 1.50mt yüksekliğinde 5×5 mm. göz aralığı yeşil renkli çit teli fiyatı nedir. teşrkkürler.

 13. iyi günler.. bana 2 mt yüksekliğinde toplamda 2048 m2 metrajlı 4×4 mm göz aralıklı pvc kaplı tel fiyatınızı iletebilirseniz sevinirim. malzemenin geleceği yer DİYARBAKIR.
  (malzeme+işçilik +nakliye fiyatı). İYİ ÇALIŞMALAR.

 14. 9 dönüme gidecek şekilde bana kalvenizli 2mm 170 boyu 20 metre uzunlugundaki fens tel fiyatını bana yaza bilirmisiniz yozgattan yazıyorumher şey dahil saygılarımla

 15. konya bozkır hamzalar mevkine yeni 500 cıbık diktim 200 beton direk düz 2000 mt olan ve720 mtr pvc tel fiyatı ne olur ayrı ayrı fiyatını istiyom

 16. bahçemin 40 metrelik yola bakan tek cephesini pvc kaplı tel yapmak istiyorum. işçilik dahil ve dahil olmayan malzeme fiyatı bildirirseniz sevinirim.yüksekliği min:170cm olmalı

 17. pvc kaplı tel siparişi vermek istiyorum fakat sadece sarı[altın]renk istiyorum bu renk sipariş alırmısınız alırsanız en az kaç kilo yaparsınız ve kilo fiyatı verebilir misiniz ilgilenirseniz çok memnun olurum tesekkürediyorum.

 18. Erolo YILDIRIM

  KURTKÖYDEKİ SİTEMİZİN ÇEVRESİNİ TELLE ÇEVİRTMEK İSTİYORUZ.FİYATLARINIZIN TARAFIMA MAİL YOLUYLA GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM.

 19. Iyi gunler sirketimize orgu tel veya fens teli lazimdi pvc kaplama(biz plastik kqaplama istiyoruz herhelde pvc plastik oluyor degil mi?) kalinlik 3.5mm veya 4 mm goz aralik 40 x40 acaba m2 ne kadara mal oluyoi?
  Teshekkur ederim/

 20. ben köpeğime geniş bir bahçe yapmak istiyorum bunun için sadeve pvc tel gerekli direkler var metre hesabı fiyatlar ne kadar boyu en az 1.50 cm olcak ona göre metresi ne kadar olur iyi günler..