ANASAYFA / BAHÇE ÇİTLERİ / Bahçe Çiti
Bahçe Çiti

Bahçe Çiti

BAHÇE ÇİTİ

Bahçelerinizin estetiğini ve güvenliğini bir arada sağlamanın yolu “Demirhan Gruptan” geçer. Çit imalatı konusundaki deneyimini, bahçe çitlerinde de sürdüren “Demirhan Grup” dayanıklı ve farklı modellerle sizlerle.

Bahçe çitleri, bahçenin en önemli parçalarından birisidir. Bahçeye estetik kazandırır, sınırları çizme amaçlı da kullanılır. Estetik görünüm açısından çevrelediği yapıyla uyum sağlamalıdır. Bu yüzden ahşap, plastik, tel, metal gibi farklı malzemelerle kullanılabilir.

[rev_slider bahce-citi]

 

Eski zamanlarda daha çok sınırı belirlemek için kullanılan bahçe çitleri, taşlardan bile olabilir. Kişiler kendileri bahçe sınırını belirlemek için, taşları ya da bulunan tahta parçalarını dizerlerdi. O zamanlarda güvenlik ihtiyacı, şimdiki kadar ileri düzeyde değildi. İnsanlar arası güven duygusu ileri düzeydeydi.

Günümüzde ise, kişiler artık güven duygusunu kaybetmişlerdir. Özellikle büyük şehirlerde yaşamanın yarattığı bir olumsuzluk olarak, güven duygusu zedelenmiş durumdadır. Dolayısıyla eşyalarımızı da koruma duygusu artmıştır.

Bu özellikler bahçe çitlerinde güvenlik özelliğini de ön plana çıkartmıştır. Bahçe çitleri hem güvenliği sağlayıcı hem de estetik görünümlü olmalıdır.

Görünümünün yanında, bahçe çiti kurulumu konusunda farklı seçenekler ve yollar bulunmaktadır. Bunun sebebi de farklı fiziksel koşullar ve estetik kaygılar neticesinde birçok farklı tasarımın ve farklı malzeme çeşitlerinin kullanılmasıdır alüminyum malzemeden olan çitlerin toprağa bağlanması ile tahta çitlerin bağlanmaları birbirinden farklıdır.

Bahçe çitleriningüvenlik düzeyinin yüksek olması için, 1 metreden kısa olmaması gerekir. Bu yüksekliğe sahip olan ucu sivri şekildeki bir çit sisteminin üzerinden bir insanın kolayca geçebilmesi pek mümkün olmaz ve en azından yavaşlatıcı bir etki yapar.

DEMİRHANGRUP olarak bahçe çiti imalatı ve uygulaması yapıyoruz.

Tarih boyunca dışarıdan gelebilecek istenmeyen etkenlere karşı korunma amacıyla kullanılan çitler, zaman la dekoratif amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. İlk zamanlarda taş veya ahşaptan oluşan bahçe çitleri, halen aynı malzemelerle ve daha fazla çeşitlerle kullanılmaktadır.

Bahçe çitleri, bahçenin en önemli unsurlarından birisidir. Bahçeye estetik kazandırır, sınırları çizme amaçlı da kullanılır. Estetik görünüm açısından çevrelediği yapıyla uyum sağlamalıdır. Bu yüzden ahşap, plastik, tel, metal vb. gibi farklı malzemelerle kullanılabilir.

Dikenli teller, ahşap veya metal çitlerin arasına döşenir. Genellikle gerginleştirilmiştir ve çoğunlukla güvenlik amaçlı kullanılır. Tellerin üzerinde dikenler bulunmaktadır. Gevşek olarak da aynı amaçla kullanılabilir. Örgü teller ise tırmanmayı engelleyen sıklıkla örülmüş ve yanlışlıkla dokunulduğunda zarar vermeyen bir yapıdadır. Genellikle hayvancılıkta kullanılır.

Elektrikli tellerden oluşan metal çitler ise yine güvenlik amaçlı kullanılan bahçe çitlerindendir. Ahşap, plastik, demir ve diğer bazı çitler, daha düşük maliyetli bahçe çit malzemeleridir. Bahçe düzenlemesinde dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Her çeşit bahçe çit malzemesi, kullanımın uzun süreli olması için düzenli bakım gerektirmektedir.

bahçe çiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

boru-direkli-tel-boru_direk_9
a (1)
panel-cit-249 (2)

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

66 yorum

 1. 1,50 yükseklik 20 m uzunlukta tel örgünün fiyatı nedir

 2. Merhaba, Boluda 8 dekar araziyi bahçe çiti ile çevirmek istiyorum, ödemeyi yaptığım projeden karşılayacağım, bu nedenle bana proforma fatura lazım.

  Toplam arazi: 8 dekar
  Çit yüksekliği 2 metre olacak,
  çit cinsi: örgü çit

  Aşağıdaki adresime bu alan çit ile çevrildiğinde kaça mal olur, proforma fatura atabilirmisiniz.

 3. 75 metre bahce duvarı üzeri cimli çit yapmak istiyoruz 1 myüksekliğinde anahtar teslim ve montaj hariç fiyat alabilirmiyiz hayırlı işler

 4. Merhaba yaklaşık 1 metre yükseklikte toplam 80 metre ekenomik dayanıklı duvar üstüne tel çit yaptırmak istiyorum

 5. iyi gunler benim toplam 200m2 BAHCE CITI YUKSEKLIK 1.5 METRE NE KADAR TUTAR BIR FIYAT RICA EDIYORUM.

 6. Şanlıurfa İli Haliliye İlçesi Çamlıdere Okulu Müdürüyüm. Okulumun 480 Metrelik ihate duvarının üstüne 150 cm yüksekliğinde tel çit yapmak istiyorum. Maliyetinin hakkında bilgilendirilmek istiyorum. Saygılarımla iyi çalışmalar.

 7. Düz hat jiletli tel fiyatı ile ürünlerinizle ilgili fiyatlarınızı e mail adresime gönderebilirmisiniz.

 8. 150 metre kadar yer ellenip altı beton ve beton direkli ve sürgülü kapı yaptıracak olursak
  kaman selimağa köyü

  direkler arası mesafe nedir?
  kaç liraya maal olur?

 9. Yaklaşık 100 metre uzunluğunda 1.5 m yükseklikte 2 kapısı olan bir uygulamanın fiyatı nedir acaba?

 10. 85 metre uzunluğunda 1.5 metre yüksekliğinde bir bahçe çitine ihtiyacım var.Bu konuda beni aydınlatablirmisiniz?

 11. 16 dönüm çevresi 700m a1de görülen bahçe çiti ile çevirmek istiyorum .direkler 2.40 iki sıra dikenli telle çevrilecek resimde grülen demir direk bahçe teli iki metre eni ve 700 metre uzunluğu aolacak fiyat ne tutar bilgi verirseniz sevinirim teşşekkürler.

 12. iyi günler.

  170 dekar arazimin bir kenarı yaklaşık 900m. kadardır.

  toprak üstü yüksekliğini 160cm. olmasını istiyorum. örgü telin göz aralığı ( 50-60mm.olabilir ) 150cm.

  örgü tel en üstündede dikenli tel istiyorum.

  bağcılık yapacağım. bağı yüksek telli terbiye sistemi yapacağım 50-60 dekarıını. MANİSA-KULA ilçesinde

  iyi çalışmalar.

 13. Benim 6700metre kare arazım var etrafını cevırmek ıstıyorum en ucuz kaca mal edebılırım ?
  adres:izmir kemalpaşa armutlu

 14. remzi bey ben adanadan demir dogramacıyım her türlü çit ve kaynak işleri yapıyorum ulasabilirsiniz nuri dikici

 15. Merhaba
  40 metre panel çit ve 2 kapıya ihtiyacım var yükseklik 1.5 cm olacak
  Zemin toprak bahçe içinde bölme yapılacak.İlgilenirseniz sevinirim
  Yerim çavuşbaşında

 16. Merhaba
  Benim Vezirköprüde 350 m bahce citi isim var direklerin Beton olmasini istiyorum
  Fiyat ve Bilgi icin görüsebilecegim bir Arkadsin Telefonunu bildirirseniz sevinirim

  Saygilar

  Mehmet Yücel

 17. Değerli ilgililer hayırlı işler dileklerimle konuya geçiyorum benim 400 metre çevresi olan bir arazim var burasını özellikle yabani hayvanlara karşı tel örgü ile çevirmem gerekiyor.direkleri 40×40 boy 2 metre köşebent düşünüyorum tel örgüde 50×50, boy 1,5 metre düşünüyorum,1-direk arası kaç metre olmalı, 2-örgü teli 2,7 milimle 3,0 milim arasında mukamet yani sağlamlık bakımından çok fark varmıdır? ayrıca fiyat bakımından ne kadar fark vardır buradaki fiyatlar güncelmi,ilginize şimdiden teşekürler,başarılar dilerim.

 18. 3.300 m2 tarlam var etrafını çit yaptırmak istiyorum
  bahçe çiti fiyatlarınız nedir bilgi almak istiyorum.

 19. tarlamızı domuzlardan korumak için gözlü tavuk teli ihtiyacımız var.şimdilik 30-35 top tel ihtiyacımız var fiyatları ne kadardır nasıl yardımcı olabilirsiniz ben BARTIN DAN yazıyorum buradaki fiyatlardan daha makul ise almayı düşünütoruz mesajınızı bekliyorum ilginize şimdiden teşekkürler

 20. yaklaşık 10m uzunluğunda bahçe kenarına beton veya taş duvar 1.5m yüksekliğinde ve bu duvar üzerine tel çit yaptırmayı düşünüyorum.
  1.duvar uygulaması yapıyormusunuz?
  2.duvar+çit tahmini fiyat verebilirmisiniz?
  3.duvar uygulaması yapmıyorsanız tel çit tahmini fiyat verebilirmisiniz?

 21. 200 bin metre kare lik bahçe çit fiyatı sağlam ve hesaplı olanı ?yer konya

 22. Köyde evimiz var, etrafı açık boru tipi tel çitle çevirmek istiyoruz, yaklaşık çevresi 125metre civarında gelir. İşçilik dahil fiyat verirmisiniz.
  Köyümüz kayseri ili Yeşilhisar ilçesi Güzelöz köyü Kayseri ye 80 km mesafede bulunmaktadır.

 23. 2.5 dönüm arazi ortalama nekadara telle çevrilit fiyat teklifi mail ile gönderirimisniz

 24. Merhabalar Benin manavgat sidede evim var Kevin etrafini citle cevirmek istiyorum Yaklasik 60 Meter uzunlugunda Yüksekligi sie 200. Yada 250m olacak banafiyatini hesaplarmisiniz bBörde kapi olacak bahceye girmek icin bana e maile katolog yollarmisiniz manavgata yollarmisiniz tesekürler iyi calismalar

 25. 380m2 bahçemin çevresi toplam 77 m dir.150 cm tel ve tel kalınlığı 2,5 aralık 6*6 olsun.demir yada beton direk olabilir fiyat verebilirmisiniz

 26. ramis kabasakal

  50*100 m bahce icin cevre cit fiyati alternatif birkac fiyat teklifi verirmisiniz.

 27. temel ile beraber 60 cm yükseklikte perde duvar ve üzerine 1,5mt yeşil boyalı çit istiyorum.bir kamyonun gireceği genişlikte sürgülü bir yapı yaptıracağım.toplam uzunluk 55 mt .toplam kaç pataya yaparsınız ? hakan öz ..hakanoz.oz@hotmail.com.yerimiz silivride

 28. 50 metre bahçe için kaç lira fiyat olur fiyat verirmisin,iz

 29. 500m bahce cevresi ,üstüne 2 sıra dikenli tel, yükseklik 120cm tel yterli gibi kapı dahil kaçlıra olur çit kalınlı 2.5 civarı ve 6*6 aralık galvanizli olur. demir yada beton direk olur yer keskin

 30. 2450m2 arsa için boru direk ve örgü tel fiyatları ne kadardır ?

 31. YEŞİL TEL ÇİT BAHÇE ÇEVRESİ 250 M FİYATI NE KADAR

 32. 28500 m2 tarlanın etrafını ve içini( 500 m2 veya 1000m2 olarak) bölüp bahçe yapmak istiyorum; yaptığım hesaba göre toplam 3600 metre örgü tel ve yaklaşık 1200 tane civarı direk gerekiyor;
  toplam maliyet ne olur? siz işçilik yapıyormusunuz?

 33. iyi günler.
  kırklareli’nde ey-yılmazlar yapı marketim var.
  aynı zamanda yap-sat da yapıyorum.
  acil olarak bahçe teli çeşitlerine ihtiyacım var.
  müşteri potansiyelim için adı geçen ürünü almak istiyorum.
  bana dönersen sevinirim.
  bilgilerinize arz ederim.
  eshet yılmaz

 34. 350 Metre bahçem etrafına çit çelilecek acaba ne kadar tutar ?

 35. 120 metre bahçe duvar üstü çevirecem demir direklerle bitmiş hali ile fiyatı ne olur çitller 50cm dir

 36. 300metre uzunlgu180 yükseklik tarlamın etrafını cevirecem fiyatınekadar olur ve demir direkte alırsam nekadar olur yardımcı olursanız memlun olurum.

 37. yaklaşık 200 mt uzunlukta her 1 veya 1.5 mt aralıklarla dikilecek maden direklerinin arasında çim çit kullanmak istiyorum.
  yükseklik 1metre olacaktıt
  fiyat ve montaj hakkında bilgi vermenizi rica ederim

 38. bahçe etrafını çevirmek için 3 top tel
  1.70 cm fiyat ne olur

 39. Sayın yetkili,
  40 metre uzunluğundaki bahçe duvarımın üzerine, 50 cm.yüksekliğinde panel çit çekmek istiyorum.

  1) Yer Bozcaada.
  2) station aracımla toplam malzemeyi taşıyabilirmiyim?
  3)direkler ve bağlantı elemanları ile birlikte toplam maliyeti ne olur?

  Teşekkür ederim.

 40. Merhaba,
  350 m uzunluğundaki arsamın etrafını 1.70 cm yüksekliğinde çit yapmak istiyorum toplam maliyeti nekadar olur.
  Ayrıca sadece 1.70 cm uzunluğunda sadece demir direk almak istesem bunu fiyatıda nekadar olur
  konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

 41. evimin etrafını çit yaptıracagım 100 metre çevresi var 1,50 cm boyunda çit yaptıracagım kapı dahil ne kadar tutar

 42. BİR SİTENİN ÇEVRE DUVARLARININ ÜZERİNİ PANEL ÇİT İLE ÇEVRELEMEK İSTİYORUZ ORTALAMA YÜKSEKLİK 120cmOLACAK BİZE UYGUN BİR FİAT VEREBİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜYOR YADA İLGİLENİYORSANIZ ARAYIN 1800 MT İÇİN FİAT VERİN

 43. fındıklı mahallesındekı apartmanımızın ewtrafı çıt olacak gelıp ölçum yapıyor musunuz fıyat ıstıyoruz 0530 465 62 52
  yer maltepe ıstanbul

 44. ben sakarya karasuda duvar işleri yapıyorum 7 yıldır çit işi mutaitlereektim uygun geldiği için bu işide ek iş olarak yapacağım bayilik veya toptan satışlarınız la alakalı bilgi almak istiyorum şuanki yapmış olduğum 250 metre duvarın üztünü 0,50 cit istiyo müşterim fiyat almak istiyorum saygılarla

 45. 400 m uzunluğunda duvar üzerine panel çit uygulaması yapılacaktır 2.50 m X 2.00 m ebatlarında bir m2 için kdv ve nakliye teklifinde bulunursanz sevinirim. Van

 46. 20 dönüm arazimiz var. bize verceğiniz fiyata göre bu arsayı 1.5 veya 2 metrelik çit ile çevireceğiz. en uygun fiyata bunu mal etmek istiyoruz. bir fiyat teklifinde bulunursanız sevinirim.

 47. 6 adet yükseklik 1,5mt eni 2,5mt çit renk gri
  220 adet bağlantı aparatı kemerli

  fiyat alabilirmiyim.

 48. 150mt bahçe çiti yapılacak.yüksekliği 150cm veya 200cm ikisinin de fiyatları nedir.izmir de bayiniz varmı.

 49. 60m2 bir yerim var fakat dört tarafı deyil üç tarafı 1 metrelik çitle çevrilecek bahsettigim yer bahçe deyil ama evimin üst katı bana maliyeti ne olur acaba. montaj yapılmıycak

 50. hayırlı işler 6000m2 fdanlığım var etrafını evirme maliyeti ne kadara çıkar.beton direkli frens tel ile çevrilecek.cevap bekliyorum..saygılar

 51. beton direkli tel çit yapılacak yaklaşık 400 m2 ne kadar tutar

 52. Ürünlerinizle ilgili katalok ve Fiyat listenizi göndermenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim. YUKARI ZAFERİYE MAH.BİLUN İŞ MEREZİ Z.11 KEŞAN – EDİRNE

 53. İyi Çalışmalar,
  Ürünlerinizi ve Fiyatlarınızı içeren Bir Kataloğ Göndermenizi Rica Ediyorum.
  Ünal Ergün
  Kemeraltı Mah. İyeliktaşı Mevkii
  125.Sokak Esen Apt. B Blok
  Kat2 Daire 5
  Marmaris Muğla

 54. 9.000 metrekare tarlam var. Kare ye yakın.Etrafını beton direkli bahçe çiti ile çevirmek istiyorum.Fiyat ve önerileriniz nedir.Yanıtınızı bekliyorum. Saygılar.

 55. Iyi günler brn ceviz bahcesi yapicagim bana tellerim fiyat listesini ve beton diteklerin fiyat listesini yollosaniz cok sevinirim

 56. 10 dönüm bir yere en uygun bahçe teli maliyeti ne kadardır. tarla kare biçiminde

 57. abdullah karagöz

  merhaba; 4000 dönüm arazim için bakla tel yaptırmak istiyorum konu hakkında bilgilendirebilimeniz mümkünmüdür.

 58. BAHÇE GARAJ SÜRGÜLÜ KAPIMI KUMANDALI OTOMATİK YAPTIRMAK İSTİYORUM BANA FİYAT NE OLUR VE KAPALI GARAJ KAPIMIDA YAPTIRICAM ONU YAPTIRIRSAM BANA NEYE MAL OLUR

 59. 6 DÖNÜMLÜK CEVİZ AĞAÇLARIMIZIN BULUNDUĞU TARLANIN ETRAFINA ÇİT YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.BİZE TOPLAM MALİYETİ NE KADARA OLUR?VE BU İŞ İÇİN EN UYGUN TERCİH ETTİĞİNİZ ÇEŞİT NEDİR?BU KONUDA BİLGİLENDİREBİLİR MİSİNİZ?

 60. 80 cm eninde ortalama metre bahçe tel fiyatı yollarsanız sevinirimm

 61. 300 metre bahçe çiti lazım fiat verirmisiniz

 62. sPxXRr qvychnmfvfom, [url=http://dsxnxqnwdtqv.com/]dsxnxqnwdtqv[/url], [link=http://rarnudpuskem.com/]rarnudpuskem[/link], http://pndnpjmxhudn.com/

 63. zafer okan özkan

  190 metre uzunluğunda panel çit(bahçe çevresi için) yaptırıcam.
  fiyat istiyorum ararsanız görüşelim

 64. Sayın Yetkili
  Bademlik bahçesi yapıyorum. Özellikle domuzun bitkilerime zarar vermemesi icin, domuzu engelleyecek boyda, en ucuz maliyette cit önerinizi istiyorum.
  SaygılARIMLA CİT 3200 METRE OLACAK. METRE VEYA TOPLAM FİYATI BİLDİREBİLİRSİNİZ.

 65. 5×15 bahçe çiti fiyatlarını gönderirseniz memnun olurum.200cmx300m