ANASAYFA / ZEMİN KAPLAMA / Tartan Zemin Kaplama

Tartan Zemin Kaplama

TARTAN ZEMİN KAPLAMA

Tartan zemin, her tür spor sahası ve antrenman sahaları, çocuk oyun alanları için kullanılabilen çok maksatlı ekonomik bir kaplama sistemidir. Poliüretan ve kauçuk esaslı bu sistem elastikiyeti, dayanıklılığı ve çivi mukavemeti özelliklerinin yüksek olması nedeni ile ulusal atletizm yarışmaları pistleri için de ekonomik bir çözüm getirir.

Tartan zemin hiç bakım gerektirmez. Su geçirgen olması yağmurdan sonra hemen sonra oynama imkanı verir. Özel finişer ve sprey makineleri ile 10 mm kalınlığında üç kat olarak uygulanan bu sistem, şartnameye veya istenilen performansa bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir.

[rev_slider tartan-zemin-kaplama]

 

Tartan zemin sağladığı düz zemin ile oldukça rahat kullanım imkânı sağlar. Herhangi bir tökezlenmeye neden olacak girinti-çıkıntı içermez.

Uygulaması da oldukça kolay olan tartan zemin; düz ve pürüzsüz bir beton zemin elde edildikten sonra yapıştırıcı malzeme, m² başına yaklaşık 0,45 kg olacak şekilde beton yüzeye marley tarağı ile sürülüp üzerine dizilerek kaplama işlemi başlatılır.

Tartan zemin; koşu yolları, çocuk oyun alanları, parklar, havuz kenarları ve spor alanları (basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları) açık ve kapalı alanlarda sıklıkla tercih edilen bir zemin kaplamasıdır.

Tel çit sistemlerinin öncü ismi Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri tartan zemin imalatı ile de sizlere hizmet veremeye devam ediyor. Yılların birikimi, çalıştırdığı deneyimli kişiler ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri sektöründe güvenilir kuruluşlardan.

Kendi fabrikasında imal ettiği tartan zemin sistemlerinin, aynı zamanda uygulamasını da yapan Demirhan Grup, kaliteli ürünleri ile sektördeki yerini uzun yıllardır koruyor.

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*