ANASAYFA / KÜMES TELİ / KUM TELİ VE ELEK TELİ
KUM TELİ VE ELEK TELİ

KUM TELİ VE ELEK TELİ

Kümes teli kümes hayvanlarını korumak ve dış etkenlerden muhafaza etmek için üretilmiş dayanıklı ve sağlam tellerdir. Kafes telleri baklava dilimi şeklindedir. Galvaniz ve pvc kaplı olmak üzere ikiye ayrılır.

Altigen_Orgu_telleri

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39 yorum

  1. Hayırlı günler 400m uzunluğunda kümes teline ihtiyacımiz var. Yüksekligi 150cm veya 200 cm düşünüyoruz. Kaç metre arayla direk koymalıyız kaç adetdirek gerekir nakliyesi size ait işçilik hariç bir fiat çıkarırsaniz sevinirim. 15 gün içinde ihtiyacımız var.

  2. merhaba iyi günler benim 6 dönüm arazim var kenarını tel ile çeviricem bana tel top fiyatı nedir kümes telinin top fiyatı nedir toplar kaçar metre dir kümes teli ile çevirirsem daha ucuz olurmu ben dimir direk kullanıcam olurmu ne kadar sağlam olur bide normal tel fiyatı nedir bana email atarsanıs sevinirim.

  3. 1.5 metre yükseklikte,2.5 milim kalınlık,tarlanın etrafı 400 m tel ve 200 adet galvenizli direk bize en ekonomik kaça mal olur.bize bilgi verirseniz memnun oluruz

  4. 1,5 metre yükseklikte 2,5 milim kalınlıkta, tarlanın etrafı 230 m tel ve 90 adet gavenizli direk bana en ekenomik fiyatla kaça mal olur. Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>