ANASAYFA / GALVANİZLİ TEL / Galvanizli Tel
Galvanizli Tel

Galvanizli Tel

Galvanizli tel; helezon örgülü çit telleri, altıgen örgülü çit telleri, gabion telleri, kümes telleri, pvc kaplı teller, dikenli teller, boy kesilmiş galvanizli teller, elek telleri, askı ve asma tavan tellerinin üretildiği ana tellerdir.

Galvaniz teli çeşitli amaçlar için kullanılan boş arazi, meyve-sebze bahçeleri, ikamet edilen her türlü mekânların çevre düzenlemesinde, yeşillik alanlarda, parklar, gezi-mesire yerleri piknik alanları, fabrika, şantiye alanları ve çok amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Demirhan Grup sıcak daldırma galvanizli üretim tesisi, son sistem elektronik cihazlarla desteklenmiş, contini sistemde çalışan elektrikli tavıyla teldeki ısı dalgalanmalarını sıfıra indirmiş bir sistemdir.

Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen Demirhan Grup, Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip etmektedir.

Demirhan Grup Tel ve Çit sistemlerinin, çalışmalarındaki titizlik, müşterilerine en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerindendir. Ürettiği ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilmektedir.

Demirhan grup tel ve çit sistemleri, galvanizli tel üretimiyle de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Sıcak daldırma galvanizli teller, çit teli, dikenli tel, kova sapı, askı ve diğer faaliyet kollarında kullanım alanı bulmaktadır. Tavlama, kimyasal temizleme, kaplama ve kalite kontrol gibi hassas üretim süreçlerinden geçen galvanizli teller diğer birçok ürüne kıyasla daha efektif ve ekonomik sonuçlar sunmaktadır.

Galvaniz teli çeşitli amaçlar için kullanılan boş arazi, meyve-sebze bahçeleri, ikamet edilen her türlü mekanların çevre düzenlemesinde, yeşillik alanlarda, parklar, gezi-mesire yerleri , piknik alanları, fabrika, şantiye alanları , ve çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Amaç olarak ise dışarıdan gelecek davetsiz misafire karşı caydırıcılık ve meydana gelebilecek olaylara karşı koruyuculuk sağlamak amacıyla , düz tel olarak bilinen galvanizli tel örme makinelerimizde örülerek helezon fens teli haline getirilir . Galvanizli tel çok çeşitli amaçlarla çeşitli sektörlerde de kullanılmaktadır.

 


no images were found

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

65 yorum

  1. 10 dönümlük bir arazim bulunmaktadır. Bunun etrarını telle çevirmek istiyorum. Ne kadara mal olurç Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  2. galvanızlı tel fiyatlarınızı ögrenebilirmiyim?

  3. Muğla / Dalaman’da 480 m çevresi olan tarlamı fens teli ile çevirmek istiyorum , anahtar teslim fiyat alabilirmiyim? Alternatifli olarak.

  4. İzmir/gerimyan da 202 metre çevresi olan tarlamı en ucuz ve uygun çekilde çevirmek istiyorum fiyat alteratifleri verirmisiniz ltf

  5. 550 metre gerdirme teli fiyatını öğrene bilirmiyim
    4 milim kalınlığında kalvanizli

    dikenlii tel 250 metrelik 8 top fiyatı nedir