ANASAYFA / GALVANİZLİ TEL / Galvanizli Tel
Galvanizli Tel

Galvanizli Tel

Galvaniz teli çeşitli amaçlar için kullanılan boş arazi, meyve-sebze bahçeleri, ikamet edilen her türlü mekanların çevre düzenlemesinde, yeşillik alanlarda, parklar, gezi-mesire yerleri , piknik alanları, fabrika, şantiye alanları , ve çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Amaç olarak ise dışarıdan gelecek davetsiz misafire karşı caydırıcılık ve meydana gelebilecek olaylara karşı koruyuculuk sağlamak amacıyla , düz tel olarak bilinen galvanizli tel örme makinelerimizde örülerek helezon fens teli haline getirilir . Galvanizli tel çok çeşitli amaçlarla çeşitli sektörlerde de kullanılmaktadır.

 


no images were found

65 yorum

  1. 10 dönümlük bir arazim bulunmaktadır. Bunun etrarını telle çevirmek istiyorum. Ne kadara mal olurç Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  2. galvanızlı tel fiyatlarınızı ögrenebilirmiyim?

  3. Muğla / Dalaman’da 480 m çevresi olan tarlamı fens teli ile çevirmek istiyorum , anahtar teslim fiyat alabilirmiyim? Alternatifli olarak.

  4. İzmir/gerimyan da 202 metre çevresi olan tarlamı en ucuz ve uygun çekilde çevirmek istiyorum fiyat alteratifleri verirmisiniz ltf

  5. 550 metre gerdirme teli fiyatını öğrene bilirmiyim
    4 milim kalınlığında kalvanizli

    dikenlii tel 250 metrelik 8 top fiyatı nedir

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>