ANASAYFA / ÇİM ÇİT / Sentetik Çim

Sentetik Çim

SENTETİK ÇİM

Sentetik çim doğal çime alternatif olarak üretilmiştir. Temel özellikleri olarak görünüm ve kullanım şartları açısından iki ürün birbirine eşdeğerdir. Sentetik Çim, doğal çimin kullanımla ilgili sınırlarının olmasından dolayı üretilmiştir.

Sentetik çim sistemleri spor sahaları, yürüme yolları, oyun parkları, bahçeler, balkonlar, teraslarda işlevsel ya da dekoratif amaçla kullanılabilen, “doğal çim” görünümüne sahip ürünlerdir. Oyun parklarının zeminlerine döşendiklerinde çocuklar için son derece güvenli ve sağlıklı bir oyun alanı oluştururlar. En ağır dış ortam şartlarına karşı yüksek dayanıma sahiptir ve renkleri solmaz.

[rev_slider sentetik-cim]

 

İşyeri önü, teras, cafe, restoran önlerinde kullanılan, ev, yazlık, villa, plaj, havuz kenarlarında, peyzaj çalışmalarında kısa süreli organizasyon, kokteyl, açık alanlardaki etkinliklerde kullanılan, doğal çime alternatif olarak kullanılan sentetik çim, bakım gerektirmez, solmaz ve sulama yapmaya gerek yoktur.  Sentetik çim, güneş ışınlarına dayanıklı ve estetik bir görünüme sahiptir.

Sektöründe 35 yıllık deneyimi ve kendi fabrikasında imal ettiği kaliteli ürünleri ile çit sistemlerinin aranılan ismi Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri.

Türkiye’nin birçok farklı ilinde büyük projelere imza atan Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri, profesyonel imalat ve uygulama ekibi ile sektörünün aranılan isimlerinden biri haline gelmiştir. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Demirhan Grup, sizlere hizmet vermeye devam ediyor

Birçok alanda olduğu gibi, sentetik çim imalatı ile de sizlerle olan Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri, kaliteden vazgeçemeyenlerin adresi olmaya devam ediyor.

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*