ANASAYFA / ÇİM ÇİT / Dekoraçim Çit
Dekoraçim Çit

Dekoraçim Çit

DEKORAÇİM ÇİT

DEKORAÇİM ÇİT NEDİR

DEKORAÇİM ÇİT günümüzde, gerek dekoratif gerekse güvenlik açısından popüleritesini her geçen gün arttıran, uygulandığı mekana önemli ölçüde zenginlik katan dekoratif bir uygulamadır.

DEKORAÇİM ÇİT UYGULAMA ALANLARI

Dekoraçit ve Çimçit gerek dayanıklığı,gerekse estetik görüntüsü dolayısıyla pek çok alanda kullanılabilmektedir.Özellikle dış mekanda rahatlıkla tercih edilen ürünlerimiz,mevcut bir tel örgü,duvar yüzeyi direk aralarına Rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhamgi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.Ölçülerini müşterilerimizin belirlediği ürünlerimiz müşterilerimizi ekonomik maliyetinden öte işçilikte de sıkıntılar yarattığı bir gerçektir. Dekoraçit ve Çimçit markaları Türkiyede Üretilen,birer yaratıcı fikir ürünüdürler. Biz markalarımızla müşterilerimize kısa ve hızlı yoldan çözümler sunarken bir anlamdada İthal,garantisi,muhatabı olmayan ürünlere de onların mecbur olmamalarını sağlıyoruz.Bugün pek çok proje ve özel alanda kullanılan ürünlerimiz kendi uygulama alanını kendi yaratan ürünler olarak müşterilerine açık ve net cevaplar sunmaktadırlar.

49 yorum

  1. 25 dönüm tarlam var etrafını telle çevirmek istiyorum en ucuzu kaça olur.

  2. Balıkesir altınova civarında 110 dönüm arazinin etrafını çitle çevirmek istiyorum yaklaşık çıkabilecek işçilik kurulum çit fiyatını öğrenmek istiyorum iyi günler.

  3. 1M yük. 55M.uzunluk duvar üstü çim çit yapılacak. taşıma kdv dahil fiyat

  4. metrekare fiyatinizi soruyorum cim citinizin. tesekkurler.

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>