ANASAYFA / DEKORAÇİM / Dekoraçim
Dekoraçim

Dekoraçim

DEKORAÇİM NEDİR

DEKORAÇİM günümüzde, gerek dekoratif gerekse güvenlik açısından popüleritesini her geçen gün arttıran, uygulandığı mekana önemli ölçüde zenginlik katan dekoratif bir uygulamadır.

DEKORAÇİM UYGULAMA ALANLARI

DEKORAÇİM gerek dayanıklığı,gerekse estetik görüntüsü dolayısıyla pek çok alanda kullanılabilmektedir.Özellikle dış mekanda rahatlıkla tercih edilen ürünlerimiz,mevcut bir tel örgü,duvar yüzeyi direk aralarına Rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhamgi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Dekoraçim çit;  park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemeleri, spor alanları, villa çevresi, havuz çevresi gibi pek çok değişik mekânda kullanım imkânı bulmaktadır. Sıcak daldırma galvanizli tel, 1,5 mm kalınlık, çift sarımlı, 40×40 mm göz aralıklarında ve  %100 UV katkılı malzemeden imal edilen dekoraçim çit, yanmaz ve solmaz.

Yapay çimden imal edilen dekoraçim çitin en büyük avantajı, uzun süre kullanılabilmesidir. Hem yeşil görünümü ile doğayla bütünleşen ve insanı doğaya yaklaştıran dekoraçim çit kolayca yıkanarak temizlenme özelliği ile oldukça tercih edilmektedir.

Dekoraçim çit gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü dolayısıyla pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekanda rahatlıkla tercih edilen dekoraçim çit, mevcut bir tel örgü,duvar yüzeyi direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Dekoraçim çit günümüzde, gerek dekoratif gerekse güvenlik açısından kullanım alanını her geçen gün arttıran, uygulandığı mekâna önemli ölçüde zenginlik katan dekoratif bir uygulamadır.

Dekoraçim çite mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Yılların verdiği deneyim, alanında uzman çalışanlar ve müşteri memnuniyetli çalışma ilkesi ile “Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri”, tel ve çit konusunda kalitenin adresi.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutan Demirhan Grup, dekoraçim çit ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Hem kaliteli ve kullanışlı hem estetik bir görünümde, çit sistemleri ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

dekora çim

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

54 yorum

  1. slm ben 36 m cit dekoracit almak istiyom nakadar tutar

  2. yalçın balcı

    85 metre duvar üzerine 1 m yüksekliğinde çim çit uygulaması yapmak istiyorum maliyeti ne olur..saygılar

  3. H=1 m Uzunluk=12m olan bahçe duvarımın üzerine yaprak çit uygulaması yapmak istiyorum. 12m2 yaprak çit toplam fiyatı nedir. Konya’da oturuyorum.Kargo ile yollaya bilirmisiniz.Selamlar.

  4. Merhaba, 1.5 metre yüksekliğinde 60 metre uzunluğunda çim çit almak istiyorum. Fiyatı konusunda yardımcı olabilir misiniz? Saygılar.