ANASAYFA / BAHÇE ÇİTLERİ / Boru Direkli Tel Çit
Boru Direkli Tel Çit

Boru Direkli Tel Çit

BORU DİREKLİ TEL ÇİT

Boru direkli tel çit uygulamasında; çeşitli ebatlardaki boru çit direkleri,  3 metre ara ile açılan temel çukurlarına dikilir.  4,5 metre ara ile iki adet ve köşe dönüşlerinde iki adet payanda direği dikilir. Direklerin eğri kısmına 3 sıra dikenli tel çekilir. Direklerin düz kısmına 3 sıra gergi teli çekilir. Gergi tellerine galvanizli bağ teli ile bağlanır. Çit tellerini taşıması için dikilen direkler ara çit direği, tel çitlerinin köşelerinde bulunan ve sisteminin esasını oluşturan durdurucu direk, Durdurucu direkleri desteklemek amacıyla eğik olarak dikilen direkler ise; payandadır.

Boru direkli tel çit; park ve bahçelerin, binaların, boş alanların hem sınırını belirlemek, hem de güvenliğini sağlamak için kullanmaktadır.

Boru direkli tel çitin hem kullanışlı olması, hem ekonomik ve görünümünün hoş olması hem de dış alanda kullanıldığı için, hava değişimlerinden etkilenmemesi tercih edilmesini arttırmaktadır.

Boru direkli tel çit, çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Boru direkler isteğe bağlı olarak; antipas, antipas ve yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanarak sunulur. Boru direklere, istenilen ölçülerde kesilerek bükülme (kavis) özelliği verilebilmektedir. Direklerin en kalınlıkları 1.5mm ile 3mm arası değişen ölçülere sahiptir.  Direklerin çap ölçüleri; 30×30, 42×42, 45×45, 48×48, 60×60 ve 76×76 ebatlarında olup, istenilen ölçülerde hazırlanır.

Tel çit sistemleri ile ilgili çalışacağınız bir firma arıyorsanız, adresiniz Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri olsun. Yılların birikimi, çalıştırdığı deneyimli kişiler ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri sektöründe öncü kuruluşlardan.

  • Ekonomik yapı ve hızlı montaj ile çalışma ve yaşam alanlarınızı sizin için güvenli kılar.
  • Borular alanın yapısına göre betonlanarak veya çelik dübellerle montajı yapıldıktan sonra payandalarla desteklenerek çitin dış ortamından etkilenicek yıpranmalara karşı antipas, yağlı boya ve polyester kaplanabilir.
  • Boru direkli tel çit imalatı ekonomik olduğundan en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir.Uygulanması kolay olmasıyla birlikte hem olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı hemde uzun ömürlü olması yönünden tercih edilir.boru direkli teller bahçenize şık bir görünüm katar.

132 yorum

  1. akyurtta 4500 m2 bahçem var etrafını beton direk ile tel örgü ile çevirmek istiyorum montaj dahil teklif alabilirmiyim ödeme nakit olacaktır

  2. antalya yeşilbayır mahallesinde 21m en,36 m boy yani toplamda 114 m çevresi olan, 759 m2 olan arsamı en ucuz şekilde yani boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum. maliyeti konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. iyi çalışmalar

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>