, , , ,

Boru Direkli Tel Çit

boru-direkli-10

BORU DİREKLİ TEL ÇİT

Boru direkli tel çit uygulamasında; çeşitli ebatlardaki boru çit direkleri,  3 metre ara ile açılan temel çukurlarına dikilir.  4,5 metre ara ile iki adet ve köşe dönüşlerinde iki adet payanda direği dikilir. Direklerin eğri kısmına 3 sıra dikenli tel çekilir. Direklerin düz kısmına 3 sıra gergi teli çekilir. Gergi tellerine galvanizli bağ teli ile bağlanır. Çit tellerini taşıması için dikilen direkler ara çit direği, tel çitlerinin köşelerinde bulunan ve sisteminin esasını oluşturan durdurucu direk, Durdurucu direkleri desteklemek amacıyla eğik olarak dikilen direkler ise; payandadır.

[rev_slider boru-direkli-tel-cit]

 

Boru direkli tel çit; park ve bahçelerin, binaların, boş alanların hem sınırını belirlemek, hem de güvenliğini sağlamak için kullanmaktadır.

Boru direkli tel çitin hem kullanışlı olması, hem ekonomik ve görünümünün hoş olması hem de dış alanda kullanıldığı için, hava değişimlerinden etkilenmemesi tercih edilmesini arttırmaktadır.

Boru direkli tel çit, çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Boru direkler isteğe bağlı olarak; antipas, antipas ve yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanarak sunulur. Boru direklere, istenilen ölçülerde kesilerek bükülme (kavis) özelliği verilebilmektedir. Direklerin en kalınlıkları 1.5mm ile 3mm arası değişen ölçülere sahiptir.  Direklerin çap ölçüleri; 30×30, 42×42, 45×45, 48×48, 60×60 ve 76×76 ebatlarında olup, istenilen ölçülerde hazırlanır.

Tel çit sistemleri ile ilgili çalışacağınız bir firma arıyorsanız, adresiniz Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri olsun. Yılların birikimi, çalıştırdığı deneyimli kişiler ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile Demirhan Grup Tel Çit Sistemleri sektöründe öncü kuruluşlardan.

 • Ekonomik yapı ve hızlı montaj ile çalışma ve yaşam alanlarınızı sizin için güvenli kılar.
 • Borular alanın yapısına göre betonlanarak veya çelik dübellerle montajı yapıldıktan sonra payandalarla desteklenerek çitin dış ortamından etkilenicek yıpranmalara karşı antipas, yağlı boya ve polyester kaplanabilir.
 • Boru direkli tel çit imalatı ekonomik olduğundan en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir.Uygulanması kolay olmasıyla birlikte hem olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı hemde uzun ömürlü olması yönünden tercih edilir.boru direkli teller bahçenize şık bir görünüm katar.

 

boru direkli tel çit

 

 

 

 

 

 

 

 

[nggallery id=3]
boru direkli tel çit

142 cevaplar
 1. Hasan Ali KAYA says:

  DENİZLİ de ikamet ediyorum, Çevresi 350-400m kadar olan 7 dönüm arazimiz var buraya zeytin fidanı dikeceğiz ancak öncesinde etrafını BORU DİREKLİ ÖRGÜ TEL ÇİT İLE çevirmek ve araba girebilecek kadar kapı yaptırmak istiyorum bize ne kadara mal olur? Siz yapabilir misiniz?

  150cm yüksekilkte 50×50 , 2.80mm. veya 2.70 lik galvanizli örgü tel yaptırmak istiyoruz. Yağlıboyalı 200cm.lik boru direkli olacak şekilde.
  Yer Denizli Sarayköy İlçesindedir. Fiyat belirtilmesini talep ediyoruz.

 2. Nail Pinarci says:

  Lapseki , Suluca köyünde , 3500 m2 lik bir tarlami, Boru diekli tel Cit ile ördürtmek istyorum. Uygun bir Fiat yazabilirmisiniz!
  Saygilar.

 3. serdar yılmaz says:

  KAYSERİ de ikamet ediyorum,7 dönüm arazim var buraya ceviz fidanı dikeceğim ancak öncesinde etrafını BORU DİREKLİ TEL ÇİT İLE çevirmek ve araba girebilecek kadar kapı yaptırmak istiyorum bana ne kadara mal olur? Siz yapabilir misiniz?

 4. kadir çalışkan says:

  1 dönüm arazimin etrafını boru dırek yada köşebent direk ile cevırmek istiyorum örgü tel de ıcınde montaj harıç malıyetı ne kadar olur. fiyatların tarafıma bıldırılmesını rıca ederım.

 5. ahmet orhan says:

  etrafı 250 mt olan tarlamın demir direkli tel örgü ile çevirmek istiyorum fiyat ne olur..ayrıca 10 dönüm bir yerim daha var.ikisinide demir direkli ve beton direkli olarak fiyatların tarafıma bildirilmesini rica ederim.

 6. mahir selim akçakaya says:

  antalya yeşilbayır mahallesinde 21m en,36 m boy yani toplamda 114 m çevresi olan, 759 m2 olan arsamı en ucuz şekilde yani boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum. maliyeti konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. iyi çalışmalar

 7. halil yavuz says:

  akyurtta 4500 m2 bahçem var etrafını beton direk ile tel örgü ile çevirmek istiyorum montaj dahil teklif alabilirmiyim ödeme nakit olacaktır

 8. okan says:

  540 metrekare bahçeme 150 cm yüksekliğinde çit çektirmek istiyorum.En uygun maliyeti ile montaj hariç ne olur.teşekkür ederim.

 9. AHMET says:

  YAKLAŞIK OLARAK (100*100)10 DÖNÜM 400M TARLA ETRAFINI TEL ÖRGÜ ÇEKTİRMEK İSTİYORUM EN UYGUN MALİYET FİYATI NEDİR? İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

 10. Ali Polat says:

  Çevresi 500-550 m olan engebeli Zeytin Bahçesine 150cm yüksekilkte 50×50 , 2.80mm. lik galvanizli örgü tel yaptırmak istiyorum.Yağlıboyalı 200cm.lik boru direkli olacak.Yer Balıkesir Edremit İlçesindedir.Fiyat belirtilmesini istiyorum.Dönerseniz dahaiyi olur.

 11. Mehmet karadağ says:

  506 metretül tarlama boru direkli 2.5mm lik tel çit yaptırmak istiyorum.Yerim çeşme reidere köyündedir.direk araları 3m olacak şekilde,borular yağlı boyalı olacak şekilde peşin para fiyat istiyorum.

 12. FERİT GELMEZ says:

  izmir zeytinelinde bulunan 650 metrekarelik ön cephesi 10 metre kapısı olacak uzunluk 49 metre arka cephesi 16 metre ebatlarında bahçem için uygun fiyatlı hem beton direk hemde boru direkli fiyat almak istiyorum tüm kurulum montaj ve nakliye dahil

 13. samet says:

  9donum tarlam var etrafiini cevirmek istiyorum sadece direk alcam maliyeti nedir adet fiyati nedir

 14. alper arslan says:

  voleybol ,basketbol sahası ve tenis kortu için hatıl beton üzeri boru direkli tel uygulaması için birim metrekare fiatı verebilirmisiniz

 15. bekir pınarlı says:

  kırklareli pınarhisar evciler köyünde 12.000 tarlam var, ceviz bahçesi yapıcam,ben 30 mm 60×60 galvenizli tel çit ve boru direk olarak ihtiyacımı görür diye düşünüyorum,uygulama ve tüm masraflar dahil fiyat vermenizi rica ediyorum.
  Not.verdiğim ölçüler uygun deyilse sizin öneriniz ve bu önerinize vereceğiniz fiyatı da almak isterim.
  iyi çalışmalar
  Bekir Pınarlı

 16. murat says:

  1000 metre lık tarlamın cevresını boru dıreklı tel cektırmek ıstıyorum maliyeti nekadar olur bilgilendirirseniz sevinirim

 17. Memet Genc says:

  1500 m2 arsamın içerisinde 50 kadar kopek beslemeyi dusunuyorum..(ufak çaplı bir kopek barınagı) En hesaplı ürününüzün fiyat teklifini ve uygulamada istersek fiyat ne olur teklifinizi bekliyorum.

 18. yılmaz says:

  3500 m’2 alanı 1,20 cm yükseklikte ve demir boru ile tel çıt yapmak istiyorum tarladır.malzeme (tel ve boru ) fiyatı ne kadar tutar ilginize teşekür ederim meil atarsanız sevinirim.

 19. mustafa says:

  128 dekar alanı kapamak için bayram sonrasına 2000m 3mm kalınlığında 5cm göz aralığında 1.50 cm yüksekliğinde kafes tele ihtiyacım var anahtar teslim yapıyormusunuz istediğim malzemenin maliyetini meyil adresime atarsanız çalışa biliriz selamlar

 20. ömer says:

  700 metrelik yeri cevirecek sadece tele ihtiyacım var ciftin boyu 1.5 snolucak ucreti nekadar olur

 21. Safa says:

  Selamun aleykum 1300 metre karelik arsamıza ağaçlandırma yapacağım. Hem sığır ve koyun gibi hayvanların girmemesi hem de yabancıların bahçeme zarar vermemeleri için arsamın etrafını çevirmek istiyorum. hangi çeşit çit önerirsiniz tahmini fiyatı ne tutar. Sadece malzeme olarak hesaplarsanız sevinirim. Cevabı email olarak yollayabilirseniz memnun kalırım.

 22. fırat says:

  471 m2 bir arsamız var 150cm yükseklıkte tel direk boyu ıse 150 cm uzerıne 3 sıra dıkenlı tel gelecek sekılde boru dıreklı kac adet direk ve tek gıder bılgı verırsenız sevınırım sız yaparsanız kac tl.ben malzemeyı alırsam kac tl.yapar.tesekkurler

 23. Ferdi says:

  Merhaba, tamamı 300 m2 olan arsamı araç giriş-çıkışı için kapısı da olacak şekilde boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum. Tel ile daha uygun çevirme alternatifleri varsa maliyetleriyle paylaşmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

 24. adem says:

  binamızın etrafını çevirmek istiyoruz uygun fiyata olurmu olursa mt nekadar yapıyorsunuz tel 05447960171 dönerseniz sevinirim

 25. şemseddin says:

  iyi çalışmalar ismim şemseddin talan çelik işiyle ugraşıyorum.tilçit ve bahçe telli terbiyeleme fileleme sistemlerine başladık budurumda birbirimizden iş vabında nasıl faydalanırız .bilgi ve önerilerinizi talep ediyorum.

 26. Necip says:

  Köyde, Evimin etrafı 300 m dir. bu çevreyi en hesaplı bir şekilde bir çit ile çevirmek istiyorum.tel çit yüksekliği 1,5 m yeterli sanırım. Bununla ilgili mümkünse ayrı ayrı fiyat verebilirmisiniz. Teşekkürler..
  Not: köy doğu karadenizde dir.

 27. Emel says:

  2000 m.kare tarlamın etrafını 1,80 m boyda boru direkli(boyanmış) (50 cm toprağa gömülecek) 2.5 mm kalınlığa sahip hasır tel çit ile -çit in bir bölümü kapı olacak şekilde- çevirmek isterim.Yer Bilecik Osmaneli’dedir. Montaj dahil ve montajsız fiyat verirseniz sevinirim? İyi çalışmalar.

 28. orhan ferzan says:

  2000 m.kare tarlamın etrafını 2 m boyda boru direkli(boyanmış) (50 cm toprağa gömülecek) PVC kaplı 2.5 mm kalınlığa sahip hasır tel çit ile çevirmek isterim yer Keşandadır . Çit in bir açılır kapanır bölümü de olacak şekilde(8 m lik bir kapı ) Sağlamlık ve uzun ömür beklentim elbette ekonomik olması da şart .Bu duruma uygun boru sayısını da belirterek montaj dahil ve montajsız fiyat verirmisiniz? İyi günler.

 29. ahmet says:

  Antalya Tefenni ilçesine bağlı merkez köyünde 100m uzunluğunda 2m yüksekliğinde beton direkli ve boru direkli çit fiyatlarını bana maliyetini gönderirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

 30. berdi says:

  iyi gunler bize insaat icin beton baglama telin fiyat teklifinizi gonderebilirmisiniz. Alacagimiz miktar 110kg
  Saygilarimla
  Turkmenistan, Asgabat

 31. kadir says:

  temeli 40 cm yüksekliginde atılmış bahçemin etrafını 1,50 cm yüksekliginde tel örgüyle kapatmak sitiyorum.toplam uzunluk 85 metretül.kaçparaya yapabilirsiniz.

 32. ali osman says:

  1840 m2 tarlamın etrafını 2m boyunda tel çit ile çevirmek istiyorum fiyat alternatifleri konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

 33. hidayet says:

  5176 metrakare yer aldım ve etrafını çevirip bahçe yapacam…bana tüm masraflar dahil ortalama olarak beton ve boru direkli çit fiyatlarını söylermisiniz…şimdiden tşklerler…

 34. fikret says:

  180 Adet 2 parmak galvanizli boru ve dikenli tel ile yapılacak uygulama bana kaç liraya mal olur

 35. rıza says:

  10 dölüm tarla çevresine anahtar teslim kaç paraya mal olur 1.5mt yükseklik 3 lütel tepesinde acil cvp veriseniz sevinirim

 36. süleyman says:

  Öncelikle hayırlı işler dilerim.Ben almış olduğum 1200m2 bir yerim var beton direkli tel çit yapmak istiyorum bana kaç tane beton direk ve buna destek direği gider nekadar tel örgü tel gider.Sizden alsam kargoyla gönderirmisiniz kaç paraya mal olur. Saygılarımla cevabınızı bekliyorum .

 37. gökhan says:

  10.000 m2 bir asayı beton direkli telle çevirmek maliyeti ne olur .bunun için kendi arsam bile devletten izin almak gerekir mi?

 38. Kadir says:

  5300 Metrekare arazinin etrafının boru direk tel örgü veya beton direk tel örgü çevrilmesi kaç TL tutar. Selamlar…

 39. suleyman says:

  5 donum arazıyı beton tel cıtle cevırmek ıstıyorum malıyetını detaylı anlatırsanız sevınırım tesekkurler.

 40. ramazan says:

  4000 m2 tarla etrafı 2metre yüksekliğinde etrafı çevirmenin maliyeti nekadar olur? bilgi almak istiyorum.şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

 41. Emin İnağ says:

  270 metre bahçe çiti= Mümkünse Beton Direk Fiyatı ve 50cm çapı olan boru direk fiyatını+ işçilik fiyatını verirseniz sevinirim teşekkürler
  1-270 metre bahçe çevresi
  2-90 direk+12 adet payanda=Yükseklik=2.50 metre
  3-810m Gergi teli
  4-270m örgü tel
  5-810m Dikenli yel fiyat ne olur

 42. guney aktas says:

  2000 m cit yaptirmam gerekiyor yer izmir seferihisat ozel agaclandirma projesi kapsaminda bir arazi maliyet nedir

 43. cem demirel says:

  9000M2 OLAN TARLAMIZIN 4000M2 SİNİ BESİ ÇİFTLİĞİ YAPACAĞIZ.BUNUN İÇİN ÖNERDİĞİNİZ SİSTEM VE TÜRK LİRASI MALİYETİ NEDİR.GERİ KALAN 5000M2 İSE CEVİZ AĞACI FİDELERİYLE KULLANILACAK.BUNUN İÇİNDE ÖNERECEĞİNİZ SİSTEM VE MALİYET NEDİR.TEŞEKKÜR EDERİM,İYİ ÇALIŞMALAR.

 44. HÜSEYİN AKTEPE says:

  Basketbol sahası etrafına profil direkli tel çit çekmek istiyoruz.Zemin+pota+ışıklandırma+voleybol direkleri kalem kalem fiyat gönderir misiniz.ACİL

 45. necmettin says:

  2875 metrekare arsanın etrafını çitle çevirmek istiyorum çit çesitleri ve fiyatlarıyla ilgili bir teklif gönderirmisiniz iyi çalışmalar…

 46. Emir says:

  Çevresi 900m olan arazimizin etrafını tel örgü ile kapatmak istiyoruz. manisada oturuyoruz. bana maliyet bildirebilirmisiniz?

 47. serdar kaya says:

  merhaba
  1.2 dönümlük çevresi140 mt olan bir tarlam var bunun etrafını en uygun nekadara cevreleyebiliriz. fiyat verirseniz sevinirim

 48. Recep YÖRÜK says:

  5300 m2 tarlamın etrafını demir boru yada beton direkli olarak tel çitle çevirmek istiyorum. fiyat verebilirmisiniz

 49. SALİH BAŞARAN says:

  Boru direkli tel çit fiyatınız nedir?Direklerimiz var.1,5metre ve 2 metre yükseklikteki 60 metre uzunluğunda bir yer için istiyoruz. metrekare fiyatınıznedir ve nereden temin edbiliriz.bilgi verirmisiniz.

 50. bulent çevık says:

  arazımın bır kısmını tel çıt çektırmek ıstıyorum.metresı nekadardır.çevırecegım yer tahmını 60 metre malıyetı en uygun sekılde verebılırmısınız tşk

 51. Yusuf USLU says:

  5,5 dönüm tarlamın etrafını beton direkli veya demir boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum- toplam nekadar malzeme gider ve fiyatı ne olur? Bu konuda bilgi alabilirmiyim teşekkürler

 52. Hamza says:

  Merhaba

  çevresi 500 metre olan tarlamın etrafını çevirmek istiyorum.Boru direkli, geniş aralıklı kafes tel olabilir.fiyat verirseniz memnun olurum.

 53. tolga ağkoç says:

  iyi çalışmalar diliyorum. ismim tolga karslıyım. 20 dönüm bi bahçem var kenar duvarları tahmini 1500 m civarı uzunlukta . yüksekliği 2 metreden aşağı olmayacak şekilde boru direkli tel çit yaptırmak istiyorum(çeşitleriniz içerisinde var ise tel çelin çelik ve aralığının sık olması tercihimizdir). 2 tane giriş kapısı olacak. direklerin üst kısmı 2 m den sora eyimli olacak yani normal yüksekliği en az 2 olmalı. işçilikte size ait olmak üzere tahmini bi fiyat verebilirmisiniz. mesela m si kaça mal olur bana ya da 50 m si. bende şuan bahçe etrafı tam olarak kaç m dir bilmiyorum.normalde bahçe etrafı taş duvarla kapalıdır. duvarı kaldırmadan tam dibinden yaptırmak istiyorum. beni bilgilendirirseniz sevinirim…

 54. sefer says:

  5 DÖNÜM TARLANIN ETRAFINI TEL ÇİT İLE ÇEVİRMEK İSTİYORUN, AYRINTILI FİAT ALABİLİRMİYİM?

 55. murat says:

  10 dönüm arazimi ağaçlandıracam ama etrafını cevirmem sart hangi model tel le çevirsem bilmiyorum acaba bana ne kadara çıkar cvp verirmisiniz

 56. FATİH KARADUMAN says:

  Merhaba,

  1650 m2 tarlamı 2 metre boyunda boru direkli panel çit ile çevirmek istiyorum. Bu bilgiler doğrultusunda boru direkleri için adet fiyatı ve panel çit için metre2 ya da metre fiyatı verebilirseniz sevinirim.
  Ayrıca üzerinde 3 sıra dikenli tel olacak şekilde fiyat alabilir miyim.
  Teşekkürler,

  Saygılarımla

  fatih Karaduman

 57. yaşar bülbül says:

  400 METRELİK arazimi beton direkli tel çiti ile çevrmek istiyorum bana kaça mal olur bildirirseniz sevinirim.ANTALYA-KAŞ-KALKAN

 58. metin durmuş says:

  2400m2 yerimi 2metre yüksekliğinde kafesli tel boru direkli ve üzerinde 2sıra dikenli tel kullanmak istiyorum bana maliyeti ne olur

 59. CÜNEYT CENGİZ says:

  İZMİR KEMALPAŞA MERKEZE YAKIN 150 METRELİK ARSA CEVRESİNİN BORU DİREKLİ ET ALINLIĞI 1.5 ,ÇAP 3 OLACAK ŞEKİLDE ,TEL ÖRGÜNÜNDE ÖZELLİKLERİNİ YAZARAK TARAFIMA İŞÇİLİK NAKLİYE DAHİL BİR FİYAT VERİLMESİNİN RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

 60. Anonim says:

  10000 (onbin) metrekare arsam var etrafını boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum bunun bana maliyeti ne olur çevirme işini siz yapıyormusunuz siz yaparsanız nekadar ben yaparsam nekadar maliyeti ögrenmek istiyorm

 61. onur says:

  4.5 Dönumluk bır arazinin en uygun maliyetlı mazemeyle cevrılmesı ne kadara malolur ceva beklemekteyım…

 62. zafer says:

  10 dönüm tarlamı boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum maliyeti ne kadar yerim izmir aliğada

 63. TANER says:

  Okulumuzun basket sahasını yüksekliği 4 metre olan direklerle çevirdik. çevresi 80 metre olduğuna göre tel örgü ne kadar tutar

 64. RAMAZAN says:

  1000 m2 lik tarlamızın çevresini boru direkli örgü tel ile çevirmek istiyoruz.. tel maliyeti ne olur.. domuz girmemesi / yıkmaması için telin çok zayıf ve ince olmaması gerekiyor.. Mail yolu ile bilgi verebilir misiniz? TEŞEKKÜRLER

  Ayrıca boru direklerini en uygun şekilde nereden temin edebiliriz? Maliyeti ne olur?

 65. SERKAN DUMAN says:

  BU DİREKLERDEN YAKLAŞIK 180 TANE LAZIM
  ÇEŞİTLERİN FİYAT LİSTESİ VE NAKLİYE HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN
  ACİL…

 66. ugur says:

  5 dönüm bi arsam var boru direkli tel çit ile çevirmek istiyorum maliyeti nekadar tutAR acaba
  yada sadece metre usulü tel çit satın almam mümkünmü mail atıp bilgi verirsenız sevinirim

 67. necmettin says:

  6000 m2 çevresi 320 metre olan yerimizi 2 metre yüksekliğinde boru direk telle çevirmek istiyoruz.işçilik dahil olmak üzere maliyeti hakkında detaylı bilgi edinmek istiyoruz.İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederiz…

 68. MÜSLÜM KELEŞ says:

  YAKLAŞIK 1300 M2’LİK ALANI (ARAZİ) ÖRGÜ TELLE ÇEVİRMEK İSTİYORUM.. ALAN EBADI 40*33=1320 m2 YAKLAŞIK 60 ADET 2M’LİK GALVANİZ BORU VE 225 m2 (150*1,5=225m2) ÖRGÜ TELİN BANA MALİYETİ NE OLUR,İSTANBUL DIŞINDA (MALATYA,SİVAS ) ŞUBENİZ VARSA MALZEMEYİ ORADANDA ALABİLİRİZ..

 69. bülent yazar says:

  16100 m2 olan tarlamı beton direk ve yükseklik 2 metre olacak şekilde çitletmek istiyorum fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum veya boru direkli olursa fiyatı nekadar olur,selamlar

 70. hasan says:

  300 metre boru direkli tel çit fiyatlarını öğrenebilirmiyim lütfen acele 2 metrelik

 71. mehmet sarıkaya says:

  Merhabalar. 1000 m2 bahçemi boru direkli tel çif ile çevirmek istiyorum bana maliyeti ne olur. teşekkürler

 72. Murat Bozaykut says:

  4300 m2 bahçemi boru direkli tel çif ile çevirmek istiyorum ne kadara mal edebilirim…

 73. harun gürbüz says:

  1000 cm ve 1500 cm yüksekliğe sahip çeşitli çit modelleriniz ile
  beton ve boru direk fiyat fiyatlarını belirtebilirmisiniz lütfen.

 74. münevver says:

  arsa etrafı 60 metre olan yerimi beton direk ve yüksellik 2 metre olacak şekilde çitletmek fiatı hakkında bilgi almak istiyorum

 75. Cüneyt Doğan says:

  Merhabalar,
  2.600 m2 tarlamı demir boru tel çitle çevirmek istiyorum.kaça mal olur Pvc kaplı yapılırsa fiyat ne çıkar …İyi Çalışmalar

 76. mustafa says:

  galvanizli boru fiyatı ve 2 metrelik tel örgü fiyatı hakkında bilgi almak mümkünmüdür??

 77. HASAN BEŞLİ says:

  merhaba iyi çalışmalar ben bir tarlanın etrafını çevirmek istiyorum. boru direkli tel çit istiyorum.ÖLÇÜLER:102m BOY 31m EN FİYATI NE OLUR ACABA

 78. özgür demircioğlu says:

  merhaba hayırlı işler bizim 105 m uzunluğunda 25m eninde tarlamız var bunun etrafını telle cevirmek istiyoruz yükseklik 1,5m olucak ve üzerinede bir sıra dikenli tel cevirmek istiyoruz rica etsek bize bu yerin malzeme + işcilik fiatını mail atabilirmisiniz ödeme nakit olacaktır.

 79. Taşkın says:

  Öncelikle; Bu kadar güzel bir web sitesi hazırladığınız için sizi kutlarım.
  Ben İzmir’de yaşıyorum hasbel-kader Manisa ili Köprübaşı ilçesinde bir tarla satın aldım ve bu tarlanın etrafını kapatmak istiyorum. Toplam 350m civarında uzunlukta olan iki cephesini kapatmayı düşünüyorum, diğer cepheler başka tarlalarla sınır, dolayısıyla bu tarlalarla aramda sorun olmadığı için kapatmayı düşünmüyorum ayrıca maliyetide düşürmeyi hedefliyorum, yoksa toplam 615m’lik boy var.
  Demir borulu direklerin daha ucuz olacağı fikriyle yola çıktım ama Beton direkler sanki daha ucuza mal olacakmış gibi bir görüş oluştu bende. 2m boyunda düz beton direk düşünüyorum. her 3 metrede bir direk diksem sanırım yeterli olacak, 116 direkle bu işi kolaylarım gibi düşündüm, yanılıyormuyum?
  Bana fiyatlarınızı gönderirseniz sevinirim. Ürünlerinizi Salihli veya Köprübaşı’nda satın alabilirmiyim?
  Bilgilendirmenizi ricaederim.
  Saygılarımla

 80. burak says:

  26metre genişliğinde 200cm yüksekliğinde hasır çit istiyorum fiyat bildirirseniz sewinirim.

 81. yılmaz says:

  2400 metre kare tarlamı tel örgü ile kapatmak istiyorum.malzeme fiyatı ne kadar tutar. işçilik ne kadar tutar. yanıtlarsanız sevinirim….

 82. Hüseyin ÇEVİK says:

  2350 m2 fabrika alanım var. Boru direkli tel çit fiyatı ne olur? Yerim izmirdedir. Arayın bi görüşelim.

 83. şükrü says:

  8 donum arazım var BORU DİREKLİ TEL ÇİT UYGULAMAsı yaptırmak ıstıyorum boruyu beton ustu degıl dırek topraga betonlasak metresı ne kadar olur bılgılendırırseniz sevınırım

 84. sami says:

  58 dekar aramizizin boru direkli tel çit uygulamasıyla maliyetimiz montaj dahil ne olur

 85. osman yalçın says:

  Merhaba,
  500m X 200 m yani 100 dekar arazimizi boru direkli sistemle çevirmek istiyoruz. Malzeme fiyatları ne kadar tutacaktır, bilgilendirmenizi rica ederiz.
  Yer Samsun ‘dadır.

 86. bahattin esgin says:

  25 metre olan fabrikamızın tek cephesini 1,5 metre set duvar üstüne demir direk ve jiletli tel olmak kaydı ile kapatmak istiyoruz bununla ilgili fiat bilgisi yollarsanız memnun olurum iyi çalışmalar bahattin esgin artı izolasyon

 87. cem Belli says:

  2.40 mt beton direklerle 1000 mt cevreli arazimizi kapatmak istiyoruz.
  beton direk ve payandaların çanakkale teslim fiatı almak istiyoruz.
  saygılarımla
  inş.muh.
  Cem Belli

 88. tahsin mıhçı says:

  yedi dönum tarlamı çit içine almak istiyorum demir direkmi yoksa beton direkmi daha sağlıklı olur yerim bursa mustafa kemal paşa bük köyündedir ben istanbuldayım işçilik herşey size ayittir ben ugraşamam yani anahtar teslimi derlerya işte öyle ilginize teşekürler 2 sininde fiyatını yazarmısınız

 89. UĞUR ATEŞ says:

  İYİ AKŞAMLAR!.. TOPLAM 500MT. OLAN BAHÇEMİN ETRAFINI TEPESİ 2 SIRA DİKENLİ TEL OLAN 120 CM YÜKSEKLİĞİ OLAN (120+30) KAFES TELLE ÇEVİRMEK İSTİYORUM. BETON VE BORU DİREKLİ FİYATINI BİLDİREBİLİRSENİZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜR EDERİM…..

 90. nuri koca says:

  1000 m2 arsamı demir boru ve tel ile çevirmek istiyorum..
  maliyet hesabını mail atarsanız iletişime geçebiliriz..
  yapım işçiliği size ait olursa ne kadar daha ödemem gerekir?
  teşekkürLer..

 91. arif erengin says:

  sınırları toplamı yaklaşık 9000 metre olan arazimizin 6000 metresini boru direkli 4 sıra dikenli tel ile kalan kısmını boru direkli kafes tel ile çevirecegiz işçilikli ve işçiliksiz fiyat gönderirseniz sevinirim

 92. dursun.bozdemır says:

  merhaba.ben.dursun.tokat.merkezde.10.dönüm tarlam var bunu çevırmek istıyorum malzeme ve.işçilik sıze aıt malıyet ne olur.bılgı verırsenız sevınırım.tel.05449726221

 93. Yücel says:

  beton ve boru direkli dikenli ve jiletli tel birim fiyatlarınızı gönderirseniz ilgilenebilirim…

 94. Yaşar Cumhur Can says:

  1000 M2 alanı 2 M yükseklik de Boru Direkli Tel Çit ile çevirmenin maliyeti nedir? İşçilik size ait olur ise maliyet nedir?

 95. ramazan says:

  20 metre uzunluğunda, 1.5 metre yükseklikte boru detekli çit ördürmek istiyorum. bunun maliyeti ne olur?

 96. ÖZCAN says:

  Merhaba 3400m bahçem var etrafını en uygun fiyatla çit yaptırmak istiyorum siz ne önerirsiniz yer kemalpaşa da uznluk 65 mt en 52 mt
  iyi günler

 97. E.EREN says:

  Merhaba ; toplamda 200 metrelik bir alanı kapatacak tarla için tel ve direk fiyatı alabilirmiyim ?

  alternatif ornekleri olabilir , her bir uygulamanın fiyatlarını ayrı olarak verebilirseniz sevinirim. işçilik hariç

 98. kemal says:

  200 metreye 300 metrelik bir zeytin bahçesinin etrafını yaklaşık 2 metrelik yükseliği bulunacak şekilde nasıl bir sistemle öreriz? kamyon giriş çıkışı için geniş bir kapıyı da unutmayalım. böyle bir sistemin yaklaşık tutarı ne kadar olur? teşekkürler…

 99. HASAN says:

  634m.kare dikdörtgenimsi arsam için boru direkli tel çit düşünüyorum. Maliyet ne olur. 1 günde yapılıyor mu? İyi günler….

 100. halil özdemir says:

  Merhaba,
  yaklaşık çevre uzunluğu 240 metre(100m. 20 m. dikdörtgen) olan bir alan için, çevresinin metal direk yada beton direkle çevrilmesinin maliyetini öğrenebilir miyim? yüksekliği 2.00 metre olsun istiyoruz.
  teşekkürler.

 101. ahmet serdar karaca says:

  60 metrelikbir bahçem var. 1.5 m yüksekliğinde tel örgü ile çevrelemek istiyorum direk, tel ve işçilik ücretlerinedir ?

 102. Levent says:

  İyi günler.
  Bana 215m kadar, 2m yüksekikte ve üstü 3 sıra dikenli tel örgü olacak şekilde beton hatıl üstü (hatıl yapılı) tel örgü lazım. Borunun altına kaynatılacak 20x20x1cm plaka (plakada 4 adet civata deliği olacak şekilde) ile hatıla monte edilecektir.
  Size zahmet ben bu işin işçilik dahil ve işçiliksiz sadece malzeme fiyatını sizden bekliyorum.
  Saygılar.

 103. Anonim says:

  iyi günleryaklasik 1300 metre uzunlunda bir tarlam var etrefini telcit ile cevirmek istiyorum iscilik ve malzeme icin bir fiyat verirseniz sevinirim simdiden tesekkürler.

 104. mustafa says:

  iyi çalışamalar yaklaşık 800 metre uzunluğunda bir alan için tel çit ve işçilikle ilgili fiyat almak istiyorum teşekkürler

 105. Anonim says:

  iyi çalışamalar yaklaşık 800 metre uzunluğunda bir alan için tel çit ve işçilikle ilgili fiyat almak istiyorum teşekkürler

 106. zafer tezgürler says:

  iyi günler,
  800 m2 arsam var boru direkli tel çitin ücreti ne olur… mail adresime teklif ve açıklama yazarsanız memnun olurum,iyi çalışmalar

 107. BURAK says:

  merhaba benim on dönümlük tarlam var oranın etrafının beton direkli tel örgüyle çevrilmesi bize kaça mal olur işçilik size ait olursa veya işçilik bize ait olursa kaça olur ikisininde fiyatını alabilir miyim

 108. feride says:

  merhabalar 530 metre kare bir yerimiz var etrafını boru direk, galvaniz kafes telle cevirtmek istiyoruz toplam maliyet bize ne kadara maal olur en kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim

 109. cenk says:

  200 metre bir bahçemin etrafını Boru Direkli Tel Çitler ile çevirmek istiyorum malzeme fiyatlarnı maillermisiniz iyi çalışmalar

 110. sami güler says:

  Sayın ilgililer,
  830 m2 alanlı bir arsa aldım.Öncelikli olarak kadastroya arsanın yerini tesbit ettirdikten sonra çevresini tel örgü veya çit çekmek istiyorum.Bunun için önereceğiniz tel yada çit hangisi ve fiyatı ne kadardır.

  İlginize teşekkür ederim.

 111. ugur says:

  700 metre kare bir baçenin etrafını Boru Direkli Tel Çitler ile çevirmek istiyorum mazeme ve işçilik dahil fiyatlarnı maillermisiniz iyi çalışmalar

 112. Himmet KARSAK says:

  Merhaba iyi çalışmalar benim 8000 metre kare bahçem var bunun etrafını Boru Direkli Tel Çitler ile bahçemin çevrilmesini istemekteyi fiyatı ne olur.İyi çalışmalar

  Saygılarımla Himmet KARSAK

 113. MUZAFFER KURT says:

  100 metre bahçem var. etrafını çit telli ve demir direli çevirmek istiyorum. işcilk dahil bana neye mal olur.

 114. Hayrettin Yakıcı says:

  İSTEMİŞ OLDUĞUNU ZBAHÇE TELİ İLE İLGİLİ BİLGİ MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLMİŞTİR.

 115. mustafa says:

  beton direkli ve tel çit uygulama ve kanatlı kapı fiatımız mail olarak gönderilmiştir.
  saygılarımızla

 116. nzm says:

  merhabalar. 28mt uzunluğunda ve 120cm yüksekliğinde bir tel örgüyle örülmesi gereken bahçem var. fiyatı ne olur? işçilik size ait olunca fiyat ne kadar artar?

  iyi çalışmalar.

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir