ANASAYFA / BAHÇE ÇİTLERİ / Beton Direkli Tel Çit
Beton Direkli Tel Çit

Beton Direkli Tel Çit

Beton direkli tel çit; kullanım alanı çok geniş olması, uygulandığı alanda tam güvenliğin sağlanması, her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahip olması, her türlü hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile oldukça tercih edilmektedir.

Beton direk firmaları içerisinde bu sektöre uzun yıllardır verdiği hizmet ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kendisine en üst sıralarda yer edinmeyi başarmış olan Demirhan Tel Çit Sistemleri, müşteri memnuniyetini kendisine öncelikli misyon edinmiş ve yaptığı her işi yeni müşterilerin referansı görerek, aynı özen ve heyecanla sarılarak kusursuz çit uygulamalarına  imza atmayı başarmıştır.

Ürünlerinin kalitesinden ödün vermeyen “Demirhan Tel Çit Sistemleri”, beton direkli tel çit imalatı ile bu yöndeki ihtiyaçlara cevap veriyor. Kendi fabrikasında imal ettiği tel çit sistemlerinin, aynı zamanda uygulamasını da yapan Demirhan Grup, kaliteli ürünleri ile sektördeki yerini uzun yıllardır koruyor.

Yıllardır ürettiği tel çit sistemleri ile sektördeki yerini koruyan “Demirhan Tel Çit Sistemleri” aynı zamanda güvenin de adresi.

Daha çok boş arsalar, hava alanları ve askeri sınırların çevre güvenliğinde kullanılan amacı, sahip olunan sınırları belirlerken etkili de bir çevre güvenliği de sağlamak olan beton direkli tel çitler, en çok tercih edilen tel bariyer sistemleridir.

Daha önceden tel çit firmaları tarafından dökülen ve kullanıma hazır hale getirilen beton direklerin arasına tel germe prensibine dayalı olarak hizmet veren çit sistemleri, sınırsız kullanım alanına sahiptir. 3 metre aralıklar ile kazılan çukurlara hazır beton yardımı ile dikilen ve sabitlenen direklerin arasına örgü teli çekilir.

 • Beton direk sınırsız kullanım alanlarına sahiptir.
 • Yașadığınız ve çalıștığınız mekanları sizin için güvenli kılar.
 • Beton direkli uygulamalarda her türlü tel çit kullanılarak kolay uygulama imkanına sahiptir.

BETON DİREKLİ TEL ÇİT UYGULAMASI

 • 1 Etrafı çevrilecek mevcut zemin üzerinde 3’er metre ara ile 50 x 50
 • kutrunda ve derinliği 50 cm. olan çukurlar açılır.
 • 2 Açılan bu çukurlara istenilen prefabrik beton direkler 50 cm. gömülerek
 • 200 doz ayarında beton ile doldurularak donmaya bırakılır.
 • 3 Her 15 direkte bir (45 metre ara ile ) çifte payanda (dayama) konulur.
 • 4 Direk dikiminden sonra 3 sıra Gergi teli çekilir.
 • 5 Hazırlanan bu iskelet üzerine Helezon örgü teli çekilir. Trifo ile gerdirilen
 • teller, 2 mm. Bağ teli ile her direğe düğüm atılarak bağlanır.
 • 6 Kavisli kısımlarına 2 yada 3 sıra dikenli tel çekilerek ișlem tamamlanır.

beton-direkli-tel-27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesaj Bırak

Mail adresi paylaşılmaz. Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur! *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

261 yorum

 1. 10 dönüm ve 6 dönüm tarlayı çevirmek ve 1 ‘er kapı yaptırmak istiyorum Bodrum havaalanında tarlalar düz zeminde fiyat teklifi alabilir miyim?